Menu

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 T860

Cechy produktu

  • Producent Samsung 

Opis

Galaxy Tab S6 funkcje design specyfikacja w opakowaniu NAJWAŻNIEJSZE cechy GALAXY TAB S6 sprawny procesor Sprosta twoim wymaganiom od wielozadaniowych operacji po wymagające gry. Zwiększona efektywność Mocowany magnetycznie S Pen Bluetooth z obsługą gestów pozwala na staranną obsługę urządzenia.

Tryb Dex Odkryj usprawniony Samsung DeX. Dzięki trybowi desktopowemu możesz korzystać z tabletu jak z komputera. Mobilność Lekkie i smukłe urządzenie, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Żywe barwy Żywe odcienie i głęboką czerń zagwarantuje ekran sAMOLED.

Głośniki AKG Oprawę audio najwyższej jakości zapewniają 4 głosniki AKG. POZNAJ GALAXY TAB S6 Magnetyczny rysik, o którym nigdy nie zapomnisz teraz rysik S Pen masz zawsze przy sobie. Dzięki małemu wgłębieniu z tyłu urządzenia,rysik magnetycznie przymocowuje się do tabletu, za każdym razem gotów spisać i zachować Twoje pomysły.

Co więcej, w momencie przymocowania do urządzenia rysik automatycznie rozpoczyna się ładować. *Na podstawie normalnego stosowania. Funkcje nowoczesne, takie jak S Pen Air Mouse, szybciej zużywają energię baterii.

**Prosimy przymocować rysik S Pen do strefy ładowania z tyłu urządzenia, by bezprzewodowo go naładować przed pierwszym użyciem. Nowe doświadczenia z rysikiem S Pen Rysik S Pen z technologią Bluetooth powoduje, że korzystanie z tabletu jest jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze.

instynktowne gesty Ruch w lewo, prawo Zmiana trybu aparatu Możliwość dostosowania multimediów Ruch góra, dół Zmiana kamery Przesuwanie multimediów Ruch okrężny Zoom aparatu dopasowanie głośności Zapisuj Puść wodze fantazji.

Oglądając wideo, otwórz Samsung Notes, aby zanotować wszystko, co przychodzi Ci do głowy. Z rysikiem Pen S możeszprzystosować przejrzystość okna, żeby robić notatki bez zatrzymywania odtwarzanych treści.

teraz nic już nie ogranicza Twojej kreatywności. Steruj Dzięki łączności Bluetooth możesz za pomocą przycisku S Pen zdalnie sterować urządzeniem. Nowo dodane sterowanie gestami S Pen Air Actions umożliwiają intuicyjną kontrolę tabletu przy pomocy ruchów rąk.

choćby gdy nie masz tabletu w ręku możesz sterować, prezentować, odtwarzać wideo i wyraźnie więcej. Wszystko dla Twojej wygody. *Na otwartej przestrzeni zakres działania funkcji zdalnych rysika S Pen to ok.

10 metrów. Działanie zależy jednak od okoliczności. Szkicuj Możesz godzinami rysować i szkicować, zachowując pełną precyzję i kontrolę dzięki 4096 poziomom nacisku rysika. S Pen zagwarantuje kompozycje pełne detali, możliwość malowania niczym pędzlem oraz wygodę trzymania, by Twoja dłoń zbyt błyskawicznie się nie zmęczyła.

przy pomocy rysika, który masz zawsze pod ręką, wyrazisz siebie od razu gdy pojawi się inspiracja. Zastąp komputer tabletem Dzięki trybowi desktopowemu - Samsung DeX*możesz korzystać ze smukłego tabletu jak z komputera.

asygnowana Galaxy Tab S6 przenośna klawiatura BookCover** posiada przycisk prędkiego dostępu do trybu DeX, a także wygodny touchpad - wszystko po torozszerzyć sprawność Twojej pracy. A dla uzyskania jeszcze obszerniejszej przestrzeni możesz zintegrować się z drugim wyświetlaczem za pomocą kabla HDMI.

*Odwiedź oficjalną stronę Samsung DeX, żeby zapoznać się z imponującą – i stale rosnącą – listą obsługiwanych aplikacji i uzyskać więcej informacji na temat Samsung DeX. **dedykowana do Galaxy Tab S6 mobilna klawiatura BookCover sprzedawana osobno.

Rób mnóstwo rzeczy równocześnie Wykorzystując w pełni aplikacje, które działają na Galaxy Tab S6 w widoku multi window usprawnisz swoją pracę*. Jednym kliknięciem możesz podzielić ekran i używać rownocześnie aplikacji takich jak Galeria, E-mail i Samsung Notes.

Wyświetlą się one w wybranym przez Ciebie rozmiarze, byś mógł pracować precyzyjnie tak, jak chcesz. *Aplikacje obsługiwane w widoku multi window: Galeria, Kalkulator, Wiadomości, Samsung Notes i video. Niektóre aplikacje firm zewnętrznych także mogą być obsługiwane na podzielonym ekranie.

innowacyjna wielozadaniowość rozszerz swoją efektywność dzięki wielozadaniowości Galaxy TabS6. Możesz tworzyć klarowne notatki podczas oglądanialub korzystać z wielu otwartych okien na raz. Dzisiaj nie musisz się ograniczać.

Prawdziwe studio filmowe Od pomysłu do realizacji. Po raz pierwszy w Galaxy Tab masz do dyspozycji podwójny aparat z dwoma obiektywami tylnymi:13 MP i 5 MP. Ultraszeroki kąt 123°odpowiada temu, co widzi ludzie oko a zastosowany procesor neuronowy wspiera tworzenie profesjonalnych fotografii.

Dzięki aplikacji Adobe Premiere Rush dla Samsung bez trudu stworzysz video studyjnej jakości. Szybki procesor Galaxy Tab S6 gwarantuje moc przetwarzania danych zezwalającą grać bez opóźnień. Wyposażony w procesor Snapdragon 855 wytwarzany w 7nm, sprosta wszystkim Twoim wymaganiom, od wielozadaniowych operacji po wymagające gry.

rozszerz swoją skuteczność dzięki prędkiemu procesorowi Galaxy Tab S6. ⓒ 2018 Epic Games, Inc. Epic Games, Fortnite i ich logotypy są znakami towarowymi albo zarejestrowanymi znakami towarowymi Epic Games w USA (zarejestrowane w amerykańskim biurze patentów

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.