Moje konto
  • SHIRU SAMURAI 10 SHIRU SAMURAI 10
  • SHIRU SAMURAI 10 SHIRU SAMURAI 10
  • SHIRU SAMURAI 10 SHIRU SAMURAI 10
  • SHIRU SAMURAI 10 SHIRU SAMURAI 10
  • SHIRU SAMURAI 10 SHIRU SAMURAI 10
  • SHIRU SAMURAI 10 SHIRU SAMURAI 10
  • SHIRU SAMURAI 10 SHIRU SAMURAI 10

SHIRU SAMURAI 10

1 oferta z 1 sklepu

Producent SHIRU Przekątna ekranu 9.7 " Rozdzielczość ekranu 1024 x 768 px Taktowanie procesora 1.6 GHz System operacyjny Android Pamięć RAM 1 GB WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSHIRU
Przekątna ekranu9.7 "
Rozdzielczość ekranu1024 x 768 px
Taktowanie procesora1.6 GHz
System operacyjnyAndroid
Pamięć RAM1 GB

Lubisz pomysłowe i przydatne gadżety? Multifunkcyjny tablet to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć przenośne i zgrabne urządzenie do pracy i rozrywki. Przyjrzyj się tabletowi SHIRU SAMURAI 10.

Wygląd i ekran

Przy wyborze tabletu zwróćmy uwagę na technologię w jakiej wykonany został ekran LCD. Dla małych ekranów często wystarczający będzie panel wykonany w technologii TN. Znajdziemy go też w tańszych tabletach. Lepiej jednak szukać urządzeń zaopatrzonych w ekran stworzony w technologii IPS, który zapewni świetne kolory, kontrast i doskonałą jakoś wyświetlanego obrazu, nawet przy ostrych kątach patrzenia. Poręczna wielkość i kilkumilimetrowa grubość, czynią z tabletu SAMURAI 10, urządzenie w pełni przenośne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu, możesz w każdej chwili skorzystać z multimediów i pełnej funkcjonalności sprzętu. Tablet można dodatkowo zabezpieczyć dzięki szerokiej gamie różnorodnych pokrowców i etui, które nie tylko uchronią sprzęt przed uszkodzeniami, ale i ułatwią korzystanie i przechowywanie tabletu.

Specyfikacja techniczna

Waga tego urządzenia to 0.712 g, czyli tyle co nic. Tablet jest lekki, zdatny do zabierania go w podróż czy do korzystania z niego leżąc - na przykład - w łóżku. Zwykle w tabletach stosuje się duże ekrany o wielkościach od 7 do 10 cali. Ten zastosowany w modelu SAMURAI 10, posiada matrycę o przekątnej 9.7 cali. To wielkość, która w zupełność wystarczy do normalnego, codziennego użytkowania w domu czy pracy. Na pokładzie tabletu SHIRU SAMURAI 10 znajduje się 1 GB pamięci ram. Ta ilość pamięci sprawdzi się i zapewni płynną pracę urządzenia, nawet przy aktywnych kilka aplikacjach. Tablet to nie tylko ekran, to także serce w postaci procesora, od którego szybkości zależy praca i żwawość urządzenia. W obudowie SAMURAI 10 pracuje układ o taktowaniu 1.6 GHz na rdzeń. Dzięki temu urządzenie powinno bezproblemowo poradzić sobie z wszelkimi nałożonymi na nie zadaniami. Taka specyfikacja techniczna gwarantuje płynne i bezproblemowe działanie systemu Android i wszystkich podrzędnych mu programów. W urządzeniu znajdziemy mnóstwo wolnej pamięci do zagospodarowania, na dane, pliki multimedialne czy aplikacje. W przypadku, gdy to nam nie wystarczy, możemy ją powiększyć dzięki kartom SD.

Użytkowanie

Wydajne akumulatory zastosowane w tablecie SHIRU SAMURAI 10 pozwalają korzystać z urządzenia przez długie godziny. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. Dodatkowo do zestawu dołączono ładowarkę oraz kabel dzięki któremu połączymy urządzenie z komputerem.

Podsumowanie

Tablet to urządzenie na tyle wszechstronne, że posłuży Ci do większości form rozrywki i pracy. Dzięki niemu możesz liczyć, tworzyć projekty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne - działać na nim - niczym na tradycyjnym, nieporęcznym komputerze. Dodatkowo w kilku prostych ruchach, możemy przystosować tablet do innych zadań. Podsumowując, tablet SHIRU SAMURAI 10, to wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

koszmarne wady fabryczne u mnie grupa jasnych pixeli + praktycznie niedzialajacy mikrofon! sprzedawca (x-kom) nieuczciwie nie zaznaczyl, ze to sie nie laduje z microUSB tylko ma swoj wlasne (custom) zasilacz na 12V! ☆☆☆☆☆
m m
2013-05-14

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też