Moje konto
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264
  • Yarvik TAB264 Yarvik TAB264

Yarvik TAB264

0 ofert z 0 sklepów

Producent Yarvik Przekątna ekranu 7 " Rozdzielczość ekranu 800 x 480 px Taktowanie procesora 1.2 GHz System operacyjny Android Pamięć RAM 0.5 GB Czas pracy na akumulatorze 10 h Linia Velocity WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentYarvik
Przekątna ekranu7 "
Rozdzielczość ekranu800 x 480 px
Taktowanie procesora1.2 GHz
System operacyjnyAndroid
Pamięć RAM0.5 GB
Czas pracy na akumulatorze10 h
LiniaVelocity

Lubisz multimedialne gadżety i korzystasz z nich przy każdej możliwej okazji? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś "tak", to multifunkcyjny tablet będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem do pracy i rozrywki na co dzień. Tablet Yarvik TAB264, może spełnić Twoje wymagania. Przeczytaj opis i obejrzyj zdjęcia w galerii. Dokonaj właściwego wyboru.

Wygląd i ekran

Kluczową kwestią przy wyborze tabletu jest ekran. Obok procesora i pamięci RAM, jest to najważniejszy element urządzenia. To za jego pośrednictwem będziemy obsługiwać całe urządzenie i to jego wygląd i jakość będzie dla nas kluczowa w czasie korzystania z tabletu. Ważne jest, by szukać sprzętu z ekranem stworzonym w technologii IPS. Ekrany LCD w technologii TN wyświetlają obraz w nieco gorszej jakości, chociaż często wystarczającej przy małych, tanich urządzeniach. Dzięki smukłej i solidnej obudowie model TAB264 możesz mieć przy sobie w podróży, w pracy czy w domu. Tablet jest prosty, ale przez to stylowy i po prostu ładny. Mobilność ułatwia możliwość zakupu uniwersalnych pokrowców i etui, które skutecznie ochronią tablet przed uszkodzeniami.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie posiada 0.5 GB GB pamięci wbudowanej, co pozwala na posiadanie wielu różnych, rozbudowanych aplikacji. Pełną swobodę przenoszenia zapewnia też niewielka waga wynosząca 0.365 g. Dzięki temu możesz zabrać ze sobą swój tablet w każdą podróż i wykorzystać wolną chwilę na pracę lub rozrywkę - czy to w formie gier, filmów czy surfowania po sieci. W tablecie TAB264 znajdziemy ekran o przekątnej 7 cali. To wystarczająca wielkość pozwalająca na wygodne korzystanie z urządzenia, przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów czy granie w gry. Bez większego problemu powinniśmy wszystko na ekranie dostrzec. Producent wyposażył swój produkt w 0.5 GB pamięci operacyjnej RAM. Dzięki temu żadne aplikacje uruchomione w tle nie powinny spowalniać tabletu. Sercem tabletu TAB264 jest szybki procesor o taktowaniu 1.2 GHz na rdzeń. Urządzenie powinno więc w pełni spełniać wszelkie powierzone mu zadania. Mózgiem całego urządzenia jest system operacyjny Android. Do dyspozycji na pliki mamy kilkadziesią gigabajtów pamięci typu flash, którą w razie potrzeby, możemy powiększyć dzięki kartom SD.

Użytkowanie

Wydajny akumulator, wespół z odpowiednimi komponentami, pozwala na wielogodzinne korzystanie z tabletu bez konieczności ciągłego ładowania baterii. Dzięki temu, możemy cieszyć się bogactwem multimediów przez długi czas. W przypadku rozładowania TAB264 wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

Podsumowanie

Tablet Yarvik TAB264, to świetne urządzenie dla wszystkich, którzy chcą połączyć w jednym zgrabnym przedmiocie: firmowy organizer z opcją przeglądania obrazów i plików, odtwarzacz filmów, dający równocześnie pełny i wygodny dostęp do internetu. Tablet bazuje na znanym i lubianym systemie operacyjnym, który możemy według własnych upodobań wzbogacić o nowe aplikacje. Tak powstała, przenośna platforma multimedialna, pozwala na pełną swobodę i radość z korzystania na co dzień.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też