Yarvik TAB264

Yarvik TAB264

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.
  • Taktowanie procesora: 1.2
  • Rozdzielczość matrycy: 800 x 480
  • Pamięć RAM: 0.5
  • Przekątna ekranu: 7
  • System operacyjny: Android
Yarvik TAB264 Yarvik TAB264 Yarvik TAB264 Yarvik TAB264 Yarvik TAB264

Informacje o produkcie

Yarvik TAB264

Szukasz mobilnego urządzenia, które zastąpi Ci większość biurowych sprzętów? Multifunkcyjny tablet to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć przenośne i zgrabne urządzenie do pracy i rozrywki. Przyjrzyj się tabletowi Yarvik TAB264.

Yarvik TAB264

Wygląd i ekran

Kluczową kwestią przy wyborze tabletu jest ekran. Obok procesora i pamięci RAM, jest to najważniejszy element urządzenia. To za jego pośrednictwem będziemy obsługiwać całe urządzenie i to jego wygląd i jakość będzie dla nas kluczowa w czasie korzystania z tabletu. Ważne jest, by szukać sprzętu z ekranem stworzonym w technologii IPS. Ekrany LCD w technologii TN wyświetlają obraz w nieco gorszej jakości, chociaż często wystarczającej przy małych, budżetowych urządzeniach. Dzięki smukłej i solidnej obudowie model TAB264 możesz mieć przy sobie w podróży, w pracy czy w domu. Tablet jest prosty, ale przez to stylowy i po prostu ładny. Mobilność ułatwia możliwość zakupu uniwersalnych pokrowców i etui, które skutecznie ochronią tablet przed uszkodzeniami.

Yarvik TAB264

Specyfikacja techniczna

Urządzenie posiada 0.5 GB GB pamięci wewnętrznej, co pozwala na posiadanie wielu różnych, rozbudowanych aplikacji. Waga tego urządzenia to 0.365 g, czyli tyle co nic. Tablet jest lekki, zdatny do zabierania go w podróż czy do korzystania z niego leżąc - na przykład - w łóżku. Przekątna ekranu tego urządzenia to 7 cali. To wielkość, która w zupełność wystarczy do normalnego, codziennego użytkowania w domu czy pracy. Wyświetlacz tej wielkości nie powinien także sprawiać problemu nawet tym, którzy mają pewne problemy ze wzrokiem. W urządzeniu znajdziemy 0.5 GB pamięci operacyjnej RAM. Tablet to nie tylko ekran, to także serce w postaci procesora, od którego szybkości zależy praca i żwawość urządzenia. W obudowie TAB264 pracuje układ o taktowaniu 1.2 GHz na rdzeń. Dzięki temu urządzenie powinno bezproblemowo poradzić sobie z wszelkimi nałożonymi na nie zadaniami. Całością komponentów elektronicznych zawiaduje Android. Ten znany i lubiany system pozwala na pełną swobodę konfiguracji i daje pole manewru w przypadku, gdy chcemy zainstalować nową aplikację. Na dane użytkowników Yarvik przeznaczył kilkudziesiąt gigabajtów pamięci, którą możemy dodatkowo rozszerzyć dzięki kartom SD.

Yarvik TAB264

Użytkowanie

Wydajny akumulator, wespół z odpowiednimi komponentami, pozwala na wielogodzinne korzystanie z urządzenia bez konieczności ciągłego ładowania baterii. Dzięki temu, możemy cieszyć się bogactwem multimediów przez długi czas. W przypadku rozładowania TAB264 wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

Yarvik TAB264

Podsumowanie

Tablet Yarvik TAB264, to świetne urządzenie dla wszystkich, którzy chcą połączyć w jednym zgrabnym przedmiocie: firmowy organizer z opcją przeglądania obrazów i plików, odtwarzacz filmów, dający równocześnie pełny i wygodny dostęp do internetu. Tablet bazuje na znanym i lubianym systemie operacyjnym, który możemy według własnych upodobań wzbogacić o nowe aplikacje. Tak powstała, przenośna platforma multimedialna, pozwala na pełną swobodę i radość z korzystania na co dzień.

Dane techniczne

Parametry
Taktowanie procesora 1.2
Rozdzielczość matrycy 800 x 480
Pamięć RAM 0.5
Przekątna ekranu 7
System operacyjny Android

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie