Menu

Zebra ET50

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Przemysłowy tablet Zebra ET50/ET55

Tablety przemysłowe to urządzenia posiadające wzmocniona obudowę i dopasowane do intensywnego wykorzystywania w niełatwym środowisku pracy. Modele Zebra ET50 oraz ET55 mają jeszcze jedną zaletę – prosto można je przypasować do pracy w niemal każdych warunkach, a także do wszystkiego typu zadań realizowanych jednocześnie we wnętrzu, jak i na zewnątrz budynków. Tablety te mogą być użytkowane w pomieszczeniach zamkniętych,również w terenie.

Tablet klasy korporacyjnej

jednocześnie o modelu Zebra ET50, jak i Zebra ET55 można powiedzieć, że jest urządzeniem klasy korporacyjnej. Oferowane przez nas tablety przemysłowe łączą w sobie niemało zalet, m.in. Trwałość klasy korporacyjnej i estetykę urządzeń klasy konsumenckiej. Użytkownicy mogą rejestrować informacje na sporo sposobów, bowiem tablety zaopatrzone są w aparaty/kamery do rejestracji obrazów, skanowania kodów kreskowych i rozmów video, a opcjonalnie także w nowoczesne moduły skanujące i nowatorskie skanery Bluetooth.

Zebra ET50/ET55 – wytrzymały tablet do wielu zastosowań

Tablet Zebra ET50 ma normę szczelności IP65 i jest oporny na upadki z wysokości wynoszącej do 1,8 m. Może pracować w nieprzystępnych warunkach przemysłowych, przy pokaźnej wilgotności, w zmiennych warunkach pogodowych i jednocześnie w temperaturach oscylujących w okolicach 0oC, jak i w temperaturach bardzo wysokich (do 50oC). Starannie te same warunki spełnia tablet Zebra ET55.

nad wyraz wytrzymała pokrywa to jednak nie wszystko. Efektywne działanie maszyn zapewnia procesor Quad Core z 2,4 GHz i 4 GB RAM. Tablety te są zatem doskonałym rozwiązaniem dla logistyki, produkcji, magazynów czy handlu detalicznego.

mnogość konfiguracji i właściwości technologiczne

Modele Zebra ET50 i ET55 dostępne są w wielu konfiguracjach. To Klient decyduje, na jakim systemie operacyjnym chce pracować. Urządzenia dostępne są w wersji z systemem Windows Embedded 8.1 Industry Pro, bądź Android 5.0 Lollipop. Do wyboru są także dwa wymiary ekranu, tj. Czytelny wyświetlacz 10,1" albo 8,3".

Urządzenia zaopatrzone są GPS, NFC oraz szybką łączność bezprzewodową Wi-Fi i komórkową. W przypadku modelu ET50 jest to Wi-Fi w standardzie 802.11 a/b/g/n (Windows) i 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i (Android), zaś w przypadku modelu ET55 – 4G LTE.

Akcesoria do tabletów przemysłowych Zebra

W naszej ofercie znajdują się liczne akcesoria do tabletów przemysłowych Zebra ET50/ET55 w ciekawych cenach. Wśród opcjonalnych akcesoriów znajdują się m.in. Wózkowy uchwyt montażowy, umocniona ramka, aktywny rysik, dodatkowy uchwyt na baterię. Proponujemy w dodatku stacje ładujące i zasilacze do nich, a wszystko to w interesujących cenach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.