Menu

Zebra XSLATE R12

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

XSLATE R12, poprzednio tworzony poprzez Xplore Technologies, to tablet nowej generacji zaprojektowany jako jedyny niezbędny komputer. Jest to jeden z najszybszych wytrzymałych tabletów na rynku i proponuje konkretne możliwości 2 w 1 z magnetycznie podłączoną klawiaturą towarzyszącą, która jest zawsze w trybie gotowości i nigdy nie przeszkadza.XSLATE R12 to wysoce elastyczna platforma komputerowa, która uwzględnia style pracy i preferencje estetyczne pracowników przenośnych w mieszanych środowiskach.

Wycofaj stare komputery stacjonarne i pokaźne notebooki, ponieważ ten wytrzymały tablet wyznacza nową erę wytrzymałych komputerów mobilnych.dane techniczne: SYSTEM OPERACYJNY:Win 10 Professional PROCESOR:Intel Celeron 3865, 1.8 GHz PAMIĘĆ:4GB RAM 128GB SSD rodzaje ekranÓW:12,5'' Full-HD 1920x1080KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA:USB, WiFiKAMERA:8MPix tył2Mpix przódNORMA SZCZELNOŚœCI:IP54MIL-STD-810G StandardW zestawie:tablet, bateria, zasilaczTEMPERATURA OTOCZENIA PRACY:od -20 st.

C do 70 st. CWILGOTNOŚĆ OTOCZENIA PRACY: do 95%rozmiary:328x207,5x19mmWAGA: 1,34kg...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.