Menu

Smoby Drewniany Stolik Tablica 2w1 Magnetyczna Kreda

Cechy produktu

  • Producent Smoby 
  • Rodzaj magnetyczna 

Opis

Drewniana tablica - stolik z ławką i akcesoriami to perfekcyjna sugestia dla dzieci. Wielofunkcyjna tablica tworzona jest z wysokiej jakości drewna i tworzyw, stabilną konstrukcję, a także ładną, żywą kolorystykę, co nakłania dzieci do zabawy i do nauki pisania.

komplet można, w zależności od potrzeb, złożyć tak, żeby dziecko mogło siedzieć na ławeczce i korzystać z magnetycznej tablicy, jak ze stolika, albo ustawić ją w pionie i wówczas z jednej strony będziemy mieli dostęp do konwencjonalnej tablicy do pisania i rysowania kredą, z drugiej zaś magnetyczną powierzchnię do pisania specjalnymi flamastrami (tę tablicę czyści się za pomocą suchej szmatki), na której można przyczepiać magnesy w profilu literek i cyferek.

Pod tablicą umieszczono schowek z przegródkami na przybory do pisania i rysowania. W dodatku z boku znajduje się pojemnik na akcesoria.

W komplecie znajdują się magnetyczne literki i cyferki, kreda, flamaster, ściereczka - w sumie 80 akcesoriów.

Istnieje możliwość złożenia zestawu w celu komfortowego przechowywania.

Smoby to francuska marka z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca szczególnie szeroką gamę zabawek. Dziś produkty Smoby, wyprodukowane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a charakteryzuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i odporność. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i korzystnej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.