Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, na kółkach, 650x1575 mm, żywa czerwień

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

mobilna tablica do pisania z powierzchnią magnetyczną o wysokim połysku produkowaną z kolorowego szkła optycznego. Ma stojak z polerowanego aluminium, koła, a także uchwyt na blok. Wymaga silnych magnesów, patrz akcesoria.

szykowna tablica z trwałą powierzchnią z 4 mm hartowanego szkła optycznego. Niemało kolorów do wyboru. Brak ramy nadaje tablicy lekkość i ascetyczny wygląd. Nasze postępowe tablice zaprojektowano tak, żeby łączyły elegancję i funkcjonalność.

Tablice wykonano z myślą o profesjonalistach i ich codziennych potrzebach. Tablice są wielofunkcyjne - mogą służyć także jako tablice ogłoszeniowe i flipcharty, dzięki funkcji magnetycznej i uchwytowi na blok.

Utwardzane szkło gwarantuje gładkość i łatwość w czyszczeniu. Tablice są genialne do codziennego stosowania. Powierzchnia tablicy jest magnetyczna, co pozwala umieszczać ogłoszenia i informacje za pomocą specjalnych magnesów.

Silne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych przystępne są w wyposażeniu dodatkowym. Stojak z polerowanego aluminium z czterema kołami powoduje, że łatwo przemieścić tablicę w razie potrzeby.

Dwa z czterech kół wyposazono w hamulce, dzięki czemu tablica nie odjeżdża w trakcie pisania. Możesz zrezygnować z montażu kół i uzyskać w ten sposób wolnostojącą tablicę. Sprawdzi się, gdy szukasz tablicy informacyjnej.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.