Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1500x1000 mm, jasnobrązowy

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

Tablice do pisania z funkcją magnetyczną. Powierzchnia o wysokim połysku wytwarzana z kolorowego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na ścianie (wyłącznie montaż stopnie).

Tablice szklane wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Wyszukane tablice z zaokrąglonymi krawędziami nakłaniają do używania. Ukryte części montażowe i brak ramy sprawia, iż tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

Wybierz tablice w jednym odcieniu lub połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą elegancki wygląd z funkcjonalnością. Tablice wyprodukowano z myślą o profesjonalistach i ich rutynowych potrzebach.

stworzono je z hartowanego szkła optycznego dla atrakcyjnego wykończenia i odwzorowania kolorów. Szklana powierzchnia zapewnia blask i nadaje się do codziennego wykorzystywania. Tablice są gładkie, więc z łatwością po nich pisać i utrzymać je w czystości.

Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Informacje należy mocować przy pomocy magnesów. Tablica o wymiarach 1500x1000 mm jedynie do montażu w poziomie. Nie zapomnij zakupić silnych magnesów do tablic szklanych.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.