Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1500x1000 mm, pudrowy róż

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

Tablice do pisania z funkcją magnetyczną. Powierzchnia o wysokim połysku wytworzona z kolorowego szkła optycznego. Tablice nie mają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na ścianie (wyłącznie montaż stopnie).

Tablice szklane wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Wysmakowane tablice z zaokrąglonymi krawędziami namawiają do użytkowania. Ukryte elementy montażowe i brak ramy sprawia, że tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

Wybierz tablice w jednym odcieniu lub połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą wykwintny wygląd z funkcjonalnością. Tablice wykonano z myślą o profesjonalistach i ich rutynowych potrzebach.

stworzono je z hartowanego szkła optycznego dla błyskotliwego wykończenia i odwzorowania odcieni. Szklana powierzchnia zapewnia blask i nadaje się do codziennego wykorzystywania. Tablice są gładkie, więc z łatwością po nich pisać, a także utrzymać je w czystości.

Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Dane należy mocować za pomocą magnesów. Tablica o wymiarach 1500x1000 mm wyłącznie do montażu w poziomie. Nie zapomnij zakupić silnych magnesów do tablic szklanych.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.