Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1500x1000 mm, szaroniebieski

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

Tablice do pisania z funkcją magnetyczną. Powierzchnia o wysokim połysku stworzona z kolorowego szkła optycznego. Tablice nie mają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na ścianie (tylko montaż poziomy).

Tablice szklane wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Eleganckie tablice z zaokrąglonymi krawędziami nakłaniają do używania. Ukryte elementy montażowe i brak ramy sprawia, że tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

Wybierz tablice w jednym kolorze lub połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą elegancki wygląd z funkcjonalnością. Tablice produkowano z myślą o profesjonalistach i ich codziennych potrzebach.

wytwarzano je z hartowanego szkła optycznego dla efektownego wykończenia i odwzorowania odcieni. Szklana powierzchnia zapewnia połysk i pasuje do codziennego stosowania. Tablice są gładkie, więc łatwo po nich pisać oraz utrzymać je w czystości.

Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Dane należy mocować przy pomocy magnesów. Tablica o wymiarach 1500x1000 mm wyłącznie do montażu w poziomie. Nie zapomnij zakupić silnych magnesów do tablic szklanych.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.