Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 1000x1000 mm, pudrowy róż

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

Szklane tablice z zaokrąglonymi krawędziami. Magnetyczna powierzchnia o wysokim połysku wytwarzana z hartowanego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na scianie.

Wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Wysmakowane tablice z zaokrąglonymi krawędziami nakłaniają do użytkowania. Ukryte elementy montażowe i brak ramy powoduje, że tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

Wybierz tablice w jednym odcieniu albo połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą wykwintny wygląd z funkcjonalnością. Tablice produkowano z myślą o profesjonalistach i ich powszednich potrzebach.

produkowano je z hartowanego szkła optycznego dla atrakcyjnego wykończenia i odwzorowania odcieni. Szklana powierzchnia zagwarantuje blask i pasuje do codziennego wykorzystywania. Tablice są gładkie, więc z łatwością po nich pisać i utrzymać je w czystości.

Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Powierzchnia umożliwia przyczepianie informacji bezpośrednio na tablicy. Silne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych przystępne są w wyposażeniu dodatkowym.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.