Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 300x300 mm, pastelowa zieleń

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

Szklane tablice z zaokrąglonymi krawędziami. Magnetyczna powierzchnia o wysokim połysku wyprodukowana z hartowanego szkła optycznego. Tablice nie mają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na scianie.

Wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Wyszukane tablice z zaokrąglonymi krawędziami zachęcają do stosowania. Ukryte komponenty montażowe i brak ramy sprawia, iż tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

Wybierz tablice w jednym odcieniu lub połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą wykwintny wygląd z funkcjonalnością. Tablice wykonano z myślą o profesjonalistach i ich powszednich potrzebach.

stworzono je z hartowanego szkła optycznego dla atrakcyjnego wykończenia i odwzorowania barw. Szklana powierzchnia zagwarantuje blask i pasuje do codziennego użytkowania. Tablice są gładkie, więc z łatwością po nich pisać oraz utrzymać je w czystości.

Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Powierzchnia zezwala na przyczepianie informacji bezpośrednio na tablicy. Silne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych przystępne są w wyposażeniu dodatkowym.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.