Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 500x500 mm, jasnobrązowy

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

Szklane tablice z zaokrąglonymi krawędziami. Magnetyczna powierzchnia o wysokim połysku wytwarzana z hartowanego szkła optycznego. Tablice nie mają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego montażu na scianie.

Wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Wykwintne tablice z zaokrąglonymi krawędziami zachęcają do użytkowania. Ukryte części montażowe i brak ramy sprawia, że tablica powoduje wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

Wybierz tablice w jednym odcieniu albo połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą gustowny wygląd z funkcjonalnością. Tablice wytworzono z myślą o profesjonalistach i ich rutynowych potrzebach.

wyprodukowano je z hartowanego szkła optycznego dla błyskotliwego wykończenia i odwzorowania odcieni. Szklana powierzchnia zapewnia połysk i nadaje się do codziennego wykorzystywania. Tablice są gładkie, więc prosto po nich pisać oraz utrzymać je w czystości.

Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Powierzchnia umożliwia przyczepianie danych bezpośrednio na tablicy. Silne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych przystępne są w wyposażeniu dodatkowym.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.