Menu

Szklana tablica suchościeralna STELLA, zaokrąglone narożniki, 500x500 mm, pastelowa zieleń

Cechy produktu

  • Producent AJ Produkty 
  • Rodzaj szklana, suchościeralna 

Opis

Szklane tablice z zaokrąglonymi krawędziami. Magnetyczna powierzchnia o wysokim połysku tworzona z hartowanego szkła optycznego. Tablice nie mają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego konstrukcji na scianie.

Wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria. Gustowne tablice z zaokrąglonymi krawędziami namawiają do użytkowania. Ukryte elementy montażowe i brak ramy powoduje, iż tablica sprawia wrażenie samoistnego unoszenia się nad ścianą.

Wybierz tablice w jednym odcieniu albo połącz kilka i stwórz zaskakujący efekt. Nasze szklane tablice łączą wyszukany wygląd z funkcjonalnością. Tablice wytworzono z myślą o profesjonalistach i ich rutynowych potrzebach.

stworzono je z hartowanego szkła optycznego dla spektakularnego wykończenia i odwzorowania odcieni. Szklana powierzchnia zapewnia połysk i nadaje się do codziennego wykorzystywania. Tablice są gładkie, więc prosto po nich pisać, a także utrzymać je w czystości.

Tablice są magnetyczne, więc można ich używać jako tablic ogłoszeniowych. Powierzchnia pozwala na przyczepianie informacji bezpośrednio na tablicy. Silne magnesy zaprojektowane specjalnie do tablic szklanych dostępne są w wyposażeniu dodatkowym.

Do tablic w ciemnych kolorach należy wybrać białe pisaki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.