Menu

Patera ozdobna do deserów

Cechy produktu

  • Producent Black Red White 

Opis

Patera ozdobna do deserów – wyszukana podstawa dla Twoich deserów Deser jest zwieńczeniem każdego obiadu, dlatego też warto go adekwatnie wyeksponować. Zwłaszcza w trakcie luksusowych przyjęć, które wymagają wytwornych naczyń.

Szukasz oryginalnej podstawki do ciasta na unikatowe okazje? Patera dekoracyjna do deserów spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Szklana patera bez wątpienia skradnie serca Twoich gości. Oryginalny, ręcznie malowany wzór przypomina szlachetną, szydełkową serwetę – doda elegancji nawet najprostszym deserom.

Możesz ułożyć wypieki na całej paterze, tak, aby goście stopniowo odkrywali jej szykowne zdobienia. Jeśli chcesz uwydatnić dekorację z brzegu, uformuj z kawałków ciasta małą piramidę – boczne kształty będą wyszukanym tłem Twoich słodkości.

Na naczyniu do ciasta możesz również stworzyć interesującą kombinację owoców. Starczy, że poukładasz na nim kilka bananów i jabłek, a na wierzch dodasz kiść winogron. Paterę dekoracyjną do deserów tworzono w polskiej hucie IRENA z specyficznego szkła sodowego.

Zakład już prawie od 100 lat specjalizuje się w wytapianiu najwyższej jakości szkła sodowego. Dzięki czemu masz pewność,wysmakowana patera posłuży Ci na długie lata.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.