Menu

ROSENTHAL Maria patera na tort 31cm

Cechy produktu

  • Producent Rosenthal 

Opis

Rosenthal Maria tortownica 31cm

Rosenthal jest jedną z najistotniej tradycyjnych i równocześnie najistotniej popularnych marek w Niemczech. Od ponad 135 lat Rosenthal stworzył produkty, które olśniewają formą, funkcjonalnością, jakością oraz ręcznym wykonaniem.

kolekcja „Maria" rozpoczęła się w 1916 roku, została ona nazwana na cześć żony założyciela Philipp Rosenthal, który poślubił 35 lat młodszą Marię 1916th "Maria" oznacza historię porcelany i kultury stołowej. Jest to jedna z najpopularniejszych i najistotniej udanych linii porcelany Rosenthal.
To wieloboczne naczynia z typowym reliefem krawędziowym w kształcie girlandy owocowej stały się najobszerniejszą serią Rosenthala. Dostępnych jest ponad 80 rozmaitych przedmiotów. Przez dziesięciolecia "Maria" cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z największych i najlepiej sprzedających się linii. Dzięki mnogości specjalnych i dodatkowych części "Maria" spełnia najwyższe indywidualne oczekiwania dotyczące tradycyjnej współczesnej kultury stołów i pokazuje się jako kompletny program dla smakoszy. Wyszukany charakter leży przeważnie w tradycyjnej formie i jednostajnym, delikatnym zdobieniem. Naczynia można myć w zmywarce oraz używać w mikrofalówce.

pakiet zawiera:

- 1 x talerz patera na tort 31cm

Wszystkie produkty wytwarzane są w zakładach w Rosenthal w Selb Rothbühl i Thomas am Kulm w Speichersdorf, które są jednymi z najnowocześniejszych na świecie zakładów produkcyjnych przemysłu porcelanowego.

Możliwość indywidualnego sprowadzenia wszystkich elementów z linii Maria

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.