Menu

ROSENTHAL Maria patera piętrowa, etażerka, porcelana

Cechy produktu

  • Producent Rosenthal 

Opis

Rosenthal Maria etażerka

Rosenthal jest jedną z najszczególniej konwencjonalnych i równocześnie najmocniej lubianych marek w Niemczech. Od ponad 135 lat Rosenthal stworzył produkty, które zniewalają formą, funkcjonalnością, jakością, a także ręcznym wykonaniem.

linia „Maria" rozpoczęła się w 1916 roku, została ona nazwana na cześć żony założyciela Philipp Rosenthal, który poślubił 35 lat młodszą Marię 1916th "Maria" oznacza historię porcelany i kultury stołowej. Jest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej udanych linii porcelany Rosenthal.
To wieloboczne naczynia z specyficznym reliefem krawędziowym w profilu girlandy owocowej stały się najobszerniejszą serią Rosenthala. Przystępnych jest ponad 80 różnorodnych przedmiotów. Poprzez dziesięciolecia "Maria" raduje się ogromną popularnością i jest jednym z największych i najlepiej sprzedających się kolekcji. Dzięki mnogości specjalnych i dodatkowych części "Maria" spełnia najwyższe jednostkowe kryteria dotyczące konwencjonalnej współczesnej kultury stołów i ukazuje się jako kompletny program dla smakoszy. Stylowy charakter leży w głównej mierze w klasycznej formie i zrównoważonym, delikatnym zdobieniem. Naczynia można myć w zmywarce, a także używać w mikrofalówce.

komplet zawiera:

- 1 x plater piętrowy

właściwości:

- średnica talerzy: 17cm, 21cm, 26cm
- wysokość: 32cm
- porcelana premium

Wszystkie produkty wytworzone są w zakładach w Rosenthal w Selb Rothbühl i Thomas am Kulm w Speichersdorf, które są jednymi z najnowocześniejszych na świecie zakładów produkcyjnych przemysłu porcelanowego.

Możliwość indywidualnego sprowadzenia wszystkich części z serii Maria

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.