Menu

Taca z melaminy sztaplowana wzór łupka | 530x325x(H)60mm

Cechy produktu

  • Producent APS 

Opis

Melaminowa taca imitująca płytę łupkową do układania w stosy GN 1/1 APS, rozmiar: GN 1/1. Tworzywo: Melamina, Łącząc wysublimowany styl i niesamowitą odporność, ta taca z melaminy GN 1/1 APS imitująca płytę łupkową jest idealna do każdego bufetu o wielkim ruchu.

Taca ma wytworny i postępowy wygląd, wnosząc wyrafinowanie i progresywność do ekspozycji żywności. Produkowana z melaminy taca jest istotnie wytrzymała i pasuje do mycia w zmywarce, dzięki czemu spełnia potrzeby każdego lokalu o wielkim ruchu.

Taca jest zaopatrzona w chromowane uchwyty, dzięki czemu zagwarantuje pewny chwyt, ponadto można ją układać w stosy, co umożliwia wygodniejsze przechowywanie i przystępne przenoszenie. Parametry produktu, rozmiary 60(wys) x 325(s) x 530(g)mm, Tworzywo Melamina, Numer modelu dostawcy 83980, Waga 2.16kg, odcień Płyta łupkowa, Można układać w stosy, Można myć w zmywarce, Chromowane uchwyty pozwalają na układanie w stosy i nieskomplikowane przenoszenie, atrakcyjne wykończenie z płyty łupkowej, szczególnie wytrzymały, niepodatny na odpryskiwanie, wytrzymały na plamy, Sprzedawany pojedynczo

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.