Moje konto

Tankpady

Wśród milionów produktów nie znaleźliśmy żadnego, który odpowiadałby Twojemu zapytaniu.

Co teraz?

  • Wpisz inne słowa kluczowe w wyszukiwarce powyżej - może następnym razem się uda
  • Zacznij poszukiwania od strony głównej

O kategorii Tankpady

Sprzęt motocyklowy, tak samo jak i samochodowy, łatwo może ulec zarysowaniu. Niestety, gdy mówimy o motocyklach, często motocykliści mimowolnie rysują bak swojego motoru zamkiem swej kurtki, bądź też innymi przewożonymi artykułami na baku lub też w jego pobliżu. Aby uniknąć rysowania lakieru i zabezpieczyć przed tym bak swego motocyklu kup specjalne tankpady, które znajdziesz w naszej porównywarce cen Nokaut.pl. Innowacyjne kształty, wzory, kolory sprawią, że nie tylko ochronisz swój sprzęt, ale dodatkowo dasz mu nowy, ciekawy design.

Produkt tankpad Venso Classic Kamikaze w kolorze białym został wykonany z żywicy poliuretanowej. Jest on odporny na działanie wysokiej temperatury, środków chemicznych i wilgoci. Kolor biały został przepleciony ciemnymi motywami karbonu, na których znajdują się ciemne japońskie znaki. Pamiętaj o tym, że tankpad musi być przeklejony na czysty i suchy lakier od góry baku w kierunku siedzenia tak, by idealnie przylegał i chronił bak.

Szukasz innych wariantów kolorystycznych? Sprawdź tankpad Keiti. Jest to samoprzylepna osłona na bak wykonana z miękkiego tworzywa. Idealnie wkomponuje się w różne warianty kolorystyczne pojazdu motocyklowego. Lubisz nieco bardziej mroczne klimaty? Sprawdź model Tankpad Keiti Clown. Jest to wykonana z miękkiego tworzywa osłona na zbiornik paliwa, na której powierzchni został przedstawiony mroczny clown. Dodatkowo w zestawie dostaniesz breloczek ze ściereczką nawilżoną środkiem odtłuszczającym. Dzięki temu utrzymasz bak swego motocyklu w iście nienagannej czystości. Innym ciekawym rozwiązaniem są tankpady Bikeit. Zabezpieczają one powierzchnię przed wszelkimi zarysowaniami. Tak więc z tego produktu na pewno będziesz zadowolony.

Różne motywy, kolory, rodzaje sprawiają, że często wygląd i przede wszystkim cena decyduje o tym, co tak naprawdę wybierzesz do swojego pojazdu. Produkty renomowanych firm takich jak Keiti, czy Venso dają ci możliwość korzystania ze sprzętu o wysokiej jakości.

Sprawdź też