Moje konto
  • KRAJALNICA SZATKOWNICA - Pro V Chop Chop KRAJALNICA SZATKOWNICA - Pro V Chop Chop

KRAJALNICA SZATKOWNICA - Pro V Chop Chop

1 oferta z 1 sklepu

Producent WS Invention WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentWS Invention

Krajalnica SzatkownicaPro V Chop Chop Chop Chop sprawi ze pozbędziesz się noży - już nie będą Ci potrzebne Zapomnij o męczarni związanej z krojeniem produktów żywnościowych.Teraz krojenie warzyw i owoców odbywa się błyskawicznie A gotowanie obiadu i przyrządzanie sałatek to czysta przyjemność !!!

Dlaczego warto to mieć: - Nowoczesny produkt - bądź zawsze na czasie - Szybkości - przyrządzisz potrawy w kilka sekund - Nigdy nie musisz zmieniać ostrza - Otwierany - łatwo go umyć nawet w zmywarce - Nie wymaga zasilania - bez dodatkowych kosztów - Uniwersalny - do warzyw, owoców, orzechów, czekolady itp - Opakowanie - idealne na prezent Dzięki niemu szybko pokroisz: - Ziemniaki - Grzyby - Paprykę - Gotowane Jaja - Marchew - Seler - Orzechy - Czekoladę - Cebule - Czosnek - Wędlinę - MięsoChop Chop działa na zasadzie tłoka i ostrzy.

Lekkie uderzenie natychmiastowo uruchamia ostrza, które rozdrabniają jedzenie Każde kolejne uderzenie kroi na jeszcze mniejsze części. Nasz produkt to także ochrona! Nie musisz narażać się na skaleczenie i męczyć rąk przy krojeniu.

Twoje dziecko przypadkowo nie dotknie ostrza i nie zrobi sobie krzywdy.Dane techniczne: - Nowoczesna krajalnica Chop Chop - Służy do szybkiego krojenia lub wyciskania produktów (dwie końcówki w zestawie) - Nowoczesne ostrza - Nie wymaga zasilania - Używane przez najlepszych kucharzy na świecie - Zapakowany w pudełko - Produkt fabrycznie nowy W zestawie:Urządzenie Chop Chop 1 szt.Pojemniki z przykrywkami 2szt....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też