Menu

Tarka COMBI pomarańczowa - Borner

Cechy produktu

  • Producent BORNER 

Opis

Dwustronna tarka COMBI to nadzwyczajny artykuł do tarcia warzyw i owoców na surówki i musy.
Tarka w pełni jest tworzona z wysokiej jakości tworzywa, dzięki temu tarte owoce i warzywa, nie wchodzą w reakcję z tworzywem, nie utleniają się i nie zmieniają tak prędko koloru, jak ma to miejsce w trakcie tarcia na tarkach z ostrzem metalowym. W dodatku jest płaska, zajmuje minimum miejsca. Ergonomiczny uchwyt upraszcza pracę.

Po stronie z grubszymi "ząbkami" (groß) zetrzesz warzywa na zróżnicowane surówki, twardy ser - parmezan, czekoladę, imbir, skórkę z cytrusów itp.

Druga strona (fein) jest perfekcyjna do ścierania soczystych warzyw i owoców na musy i przeciery. Stanowi znakomitą alternatywę do modnych wśród młodych rodziców szklanych tarek. Zetrzesz na niej jabłko, banana, brzoskwinię czy morelęna pierwszy mus swojego dziecka, ale z powodzeniem będziesz ją wykorzystywać w kuchni poprzez dłuższy czas. Po tej stronie można także zetrzeć ziemniaki na placki ziemniaczane oraz skórkę z cytrusów, czekoladę, imbir, gałkę muszkatołową, orzechy itp.

Uchwyt do warzyw przystępny osobno.
Zaleca się bezwzględne użytkowanie uchwytu, by uniknąć skaleczenia.

Tarkę po pracy należy myć pod bieżącą wodą, nie należy myć jej w zmywarce.

Tarka została wykonana w Niemczech, stąd znak Made in Germany, potwierdzający jej wysoką jakość i funkcjonalność.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.