Menu

3M Scotchlite Flexible Prismatic Taśma konturowa serii 943

Cechy produktu

  • Producent 3M 

Opis

Taśmy wykonane z pryzmatycznej folii odblaskowej spełniające i przekraczające wymogi klasy C. O szczególnie wysokiej odblaskowości i kątowości, samoprzylepna z klejem aktywowanym przez docisk. Specjalnie asygnowana do oznakowania konturów pojazdów w płaszczyźnie pionowej i poziomej na gładkich i sztywnych podłożach.

Spełnia wymagania Regulaminu ONZ EKG 104, homologacja nr 104 R-003994.zachęcamy do stosowania odblaskowej taśmy konturowej ponadto na rowerach, hulajnogach, kufrach motocyklowych czy kaskach. Taśma rewelacyjnie sprawdza się jako oznakowanie wnętrza drzwi czy bagażnika samochodów osobowych, oznakowanie bram wjazdowych czy szlabanów.

Materiał ma wysoki współczynnik odblasku, dzięki czemu należycie odbija światło. Aplikacja jest nietrudna, a materiał pasuje do wielu rodzajów powierzchni. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.zobacz jak prosta jest aplikacja!

Instrukcję wyszukasz w galerii fotografii.rozmiary:Szerokość taśmy- 51 mmDługość całej rolki- 50 mWięcej informacji o produkcie odszukasz na: www.3mcentruminspiracji.plStrona producenta: www.3m.pl/brd...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.