Menu

Interpretacja badań laboratoryjnych Wallach

Cechy produktu

  • ISBN 9788361104384 
  • Autor J. Wallach 
  • Wydawnictwo Medipage 
  • Ilość stron 1400 

Opis

„Interpretacja wyników badań laboratoryjnych" dostarcza szybkich i jasnych odpowiedzi na mnóstwo pytań klinicznych odnoszących do różnorodnych stanów chorobowych u dorosłych i dzieci. W tej książce, podzielonej na części odpowiadające poszczególnym układom narządów, podsumowano przystępne badania stosowane w diagnostyce większości chorób, wyjaśniono znaczenie ich wyników i omówiono diagnostykę różnicową.


Czytelnicy mogą poszukiwać informacji w taki sposób, jaki jest dla nich najwygodniejszy - posługując się skorowidzem, spisem treści i rozpoczynając poszukiwania od wyniku danego badania czy określonej choroby. Zamieszczono jeszcze szczegółowe tabele wyników korzystnych i niepokojąco nieprawidłowych, zestawienia, w których porównano wyniki badań w podobnych chorobach oraz dodatek ze współczynnikami umożliwiającymi przeliczanie wyników pomiędzy klasycznymi jednostkami a jednostkami układu SI.


Pierwsze polskie wydanie książki jest tłumaczeniem ósmego wydania, uzupełnionego o:
nowe badania laboratoryjne wykorzystujące techniki biologii molekularnej.
nowe dane na temat używania badań genetycznych.
dużo nowych badań biochemicznych.
Omówienie metod obrazowania, jeżeli odgrywają one stanowczą rolę w rozpoznaniu.
rozszerzony dział dotyczący terroryzmu chemicznego i mikrobiologicznego.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.