Menu

Leki po Dyplomie 2013 Diabetologia (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788362597932 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo Medical Tribune 
  • Ilość stron 338 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie Leków po Dyplomie – Diabetologii.

Dla lekarzy.
Książka Leki po Dyplomie – Diabetologia dedykowana jest dla lekarzy diabetologów, jak także dla lekarzy innych specjalizacji.

dane o lekach potrzebne w pracy.
Zamieszczono w niej dane o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek oraz wielkości opakowań przystępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi tylko na receptę, znajdą Państwo także dane o tych używanych w lecznictwie zamkniętym i zarejestrowanych w procedurze centralnej w UE, a także wybranych preparatach przystępnych bez recepty promowanych przez marki farmaceutyczne.
W rozdziale „Preparaty" znajdują się opisy leków, zarówno znanych od dawna, jak i zawierających nowe substancje użytkowane w kontroli glikemii, zarejestrowanych w procedurze centralnej w UE. Rozdział ten posiada jeszcze opisy preparatów wykorzystywanych w leczeniu nadciśnienia tętniczego, a także powikłań cukrzycowych (z szczególnym uwzględnieniem preparatów używanych w leczeniu neuropatii i nefropatii cukrzycowej i w zaburzeniach wzwodu), opisy insulin i pasków testowych.
W opisach preparatów, oprócz nazwy handlowej, nazwy podmiotu odpowiedzialnego, substancji czynnej, opakowania, rodzaju odpłatności i kodu ATC, zawarto opis działania, wyszczególnionia, przeciwwskazania do używania wraz z ostrzeżeniami, działania niechciane, dawkowanie i ceny – wytwarzając w ten sposób ergonomiczny przewodnik. Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.05.2013 r.
Wszystkie wymienione w książce leki zestawione są w dwóch wykazach – substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).
Wydawnictwo dziękuje firmom farmaceutycznym za udostępnianie tworzyw źródłowych na temat preparatów i współpracę, która zezwala na przekazywanie lekarzom aktualnej i wiarygodnej danych o leku.

kolekcja procesu: LEKI PO DYPLOMIE
ISBN: 9788362597932
Kod paskowy: 9788362597932
Rok wydania: 2013
Kod wydawcy: 31398
liczba stron: 338
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x19.0cm
Głębokość (mm): 17
Waga: 0.34
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.