Manu

Nokia 6300

Cechy produktu

  • Rodzaj telefonu klasyczny 
  • Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 
  • System operacyjny Windows Mobile 
  • Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx
  • Komunikacja 3G, USB, Bluetooth 
  • Pojemność baterii 860 mAh
  • Producent Nokia 

Opis

Nokia 6300, to stylowy telefon o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - przeznaczone dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Telefon posiada obudowę o nowoczesnym wyglądzie, ergonomicznym kształcie i klasycznych, estetycznych kolorach. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Model wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Dodatkowo, rozdzielczość wyświetlacza wynosi 320 x 240 pix. Wysoką jakość obrazu, a także intuicyjną obsługę gwarantuje Ci jasny wyświetlacz o intensywnych kolorach. Możesz też szybko przenieść pliki na inne urządzenia dzięki modułowi Bluetooth. Urządzenie pracuje na popularnej i lubianej platformie Windows Mobile. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz śmiało wybrać abonament z pakietem danych – ten telefon go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 860 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Nokia 6300. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wszystkie najważniejsze wydarzenia możesz uchwycić na zdjęciach i filmach dzięki wbudowanemu aparatowi. Dzięki niemu nie umknie Ci żadna ulotna chwila. Wbudowany obiektyw ma 2 Mpix. Aparat oferuje możliwość zoomowania kadru oraz inne opcje ustawień fotograficznych. Posłuchasz muzyki oraz swojego ulubionego radia dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi muzyki z korektorem dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Telefon może też zastąpić Ci tradycyjny organizer, ponieważ posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak: notatnik, kalendarz z opcją "notatki dnia", skrzynka e-mail, przypominanie o spotkaniach i ważnych wydarzeniach.

Podsumowanie

W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może właśnie takim urządzeniem jest Nokia 6300. Zobacz gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Kasia - Wystawiona 2 lata temu
W skali 1-10 na 10 :-)