Moje konto  ▾

Samsung Ch@t 357 GT-S3570

Producent SamsungSystem operacyjny dedykowanyPrzekątna wyświetlacza 2.4"Rodzaj telefonu z klawiaturą qwertyRozdzielczość aparatu 2 MpxFunkcje dyktafon, terminarz, odtwarzacz MP3, system głośnomówiący, radio FMRozdzielczość wyświetlacza 320 x 240Pojemność baterii 1000 mAhKomunikacja USB, WiFi, BluetoothCzas czuwania 400 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

6 ofert z 5 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
System operacyjnydedykowany
Przekątna wyświetlacza2.4 "
Rodzaj telefonuz klawiaturą qwerty
Rozdzielczość aparatu2 Mpx
Funkcjedyktafon, terminarz, odtwarzacz MP3, system głośnomówiący, radio FM
Rozdzielczość wyświetlacza320 x 240
Pojemność baterii1000 mAh
KomunikacjaUSB, WiFi, Bluetooth
Czas czuwania400 h

Wyprodukowany przez firmę Samsung sprzęt Ch@t 357 GT-S3570 zapewnia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i intuicyjne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz

Przekątna matrycy wynosi 2.4 cala. Rozdzielczość ekranu na poziomie 320 x 240 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich najważniejszych zakresów łączności. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie dedykowany.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi model zwraca uwagę. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie!

Komunikacja

Nie trać kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi – Samsung Ch@t 357 GT-S3570 Ci w tym pomoże! Korzystając z tego urządzenia swobodnie zadzwonisz i wyślesz wiadomość. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Urządzenie pomieści wszystkie Twoje najważniejsze kontakty, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi Ci osobami.

Multimedia

Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć - wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Aparat

Wbudowany obiektyw ma 2 Mpix.

Zawartość zestawu

W opakowaniu znajdziesz telefon z baterią, zasilacz, kabel micro USB, zestaw słuchawkowy, a także komplet instrukcji.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.