Menu

Grandstream DP750 Tetra

Cechy produktu

  • Producent Grandstream 

Opis

System bezprzewodowy Grandstream DP750 Tetra


Stacja Bazowa DECT IP Grandstream DP750
producent Grandstream przedstawia świeże, bezprzewodowe rozwiązanie DECT IP z szeroką gamą funkcji. Bezprzewodowa stacja bazowa DP750 i słuchawka HD DP720 szerokie zwiększenie mobilności użytkownikom w gospodarstwach domowych, firmach, sklepach detalicznych oraz magazynach.


Urządzenie DP750 to działająca w systemie DECT stacja bazowa VoIP o znacznym zasięgu, którą można zjednoczyć z urządzeniem DP720, bezprzewodową słuchawką HD. Bogate w funkcje rozwiązanie DECT zwiększa mobilność w przedsiębiorstwach, sklepach detalicznych, magazynach i gospodarstwach domowych wymagających środowiska komunikacyjnego bez ograniczeń, oferującego nowoczesne funkcje. Nowe rozwiązanie DECT IP zostało wzbogacone o nowe, powiększone funkcje, takie jak dźwięk w jakości full HD, intuicyjny system operacyjny z kolorowym wyświetlaczem, zgodność ze słuchawkami i niemało innych.

Gwarancja:24 miesiecy

(więcej)

4x Słuchawka DECT IP Grandstream DP720


Urządzenie DP720 to bezprzewodowa słuchawka HD z instynktownym systemem operacyjnym, barwnym wyświetlaczem i dźwiękiem w jakości HD. Bogate w funkcje rozwiązanie DECT zwiększa mobilność w przedsiębiorstwach, sklepach detalicznych, magazynach i gospodarstwach domowych wymagających środowiska komunikacyjnego bez ograniczeń, proponującego nowoczesne funkcje. Świeże rozwiązanie DECT IP pozostało wzbogacone o nowe, powiększone funkcje, takie jak dźwięk w jakości full HD, intuicyjny system operacyjny z barwnym wyświetlaczem, zgodność ze słuchawkami i sporo innych.

Gwarancja: 24 miesiące

(więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.