Menu

Grandstream Telefon IP GXP 1615

Cechy produktu

  • Producent Grandstream 

Opis

Prezentacja 3D: Telefon IP GXP 1615 GXP1615 został wprowadzony na rynek ze względu na wysokie zapotrzebowanie na telefony IP obsługujące jedno konto SIP, które są wyposażone w zintegrowany zasilacz PoE.

GXP1615 jest charakterystycznym telefonem IP producenta Grandstream przeznaczonym dla śladowych firm. Model działa pod kontrolą systemu opartego o Linux. Jest wyposażony w obsługę dwóch linii, trzy klawisze programowalne XML, 3-osobowe połączenia konferencyjne.

komfortową obsługę gwarantuje ekran LCD o rozdzielczości 132 x 48 pikseli o genialnej jakości obrazu. GXP1615 jest zaopatrzony w dwa porty sieciowe 10/100 Mb/s. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak obsługa wielu języków interfejsu (w tym j.

Polski), funkcji EHS (Electronic Hook Switch elektroniczny przełącznik widełkowy) do zestawów słuchawkowych marki Plantronics oraz funkcji wymagania na połączenie, GXP1615 jest wysokiej jakości, nietrudnym w obsłudze i bezusterkowym telefonem IP.Chipset: Pozostałe właściwości wyświetlacza: Bezpieczeństwo: Funkcje telefonii IP: Funkcje specjalne: Akcesoria w komplecie: wymiary: Pozostałe cechy: dane o gwarancji:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.