Menu

Snom M215 HEXA

Cechy produktu

  • Producent Snom 

Opis

pakiet bezprzewodowy DECT Snom M215 (Stacja bazowa Snom M200 SC + słuchawka Snom M15 SC)

Stacja bazowa Snom M200 SC zapewnia wszystko, czego potrzeba do stworzenia ekonomicznego, sprawnego i skalowalnego rozwiązania telefonicznego DECT. Ta nowoczesna baza DECT zapewnia różne funkcje telefonu, takie jak bezpośredni dostęp do katalogu firmowego i świetna jakość dźwięku HD. Stacja bazowa M200 SC zezwala na podłączenie do sześciu bezprzewodowych słuchawek Snom. Ponadto M200 SC może zarządzać maksymalnie sześcioma różnorodnymi tożsamościami SIP i czterema jednoczesnymi połączeniami.
Słuchawka Snom M15 SC to innowacyjny, bezprzewodowy telefon DECT, który jest przystępny w użyciu i perfekcyjny do powszednich potrzeb biznesowych. Dzięki szerokiemu ekranowi panoramicznemu o przekątnej 1,7 '', podświetlanej klawiaturze i idealnej transmisji głosu, Snom M15 SC jest właściwym narzędziem do przeróżnych zastosowań. Zaczep na pasek ułatwia przenoszenie M15 SC. Zestaw solidnych baterii zapewnia do 7 godzin rozmów i do tygodnia w trybie czuwania, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia.

komplet posiada:

1x Snom M215 (więcej)

5x Snom M15 (więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.