Menu

Snom M215 PENTA

Cechy produktu

  • Producent Snom 

Opis

zestaw bezprzewodowy DECT Snom M215 (Stacja bazowa Snom M200 SC + słuchawka Snom M15 SC)

Stacja bazowa Snom M200 SC gwarantuje wszystko, czego potrzeba do stworzenia ekonomicznego, efektywnego i skalowalnego rozwiązania telefonicznego DECT. Ta postępowa baza DECT zagwarantuje różne funkcje telefonu, takie jak bezpośredni dostęp do katalogu firmowego i wyśmienita jakość dźwięku HD. Stacja bazowa M200 SC umożliwia podłączenie do sześciu bezprzewodowych słuchawek Snom. Dodatkowo M200 SC może zarządzać maksymalnie sześcioma rozmaitymi tożsamościami SIP i czterema jednoczesnymi połączeniami.
Słuchawka Snom M15 SC to innowacyjny, bezprzewodowy telefon DECT, który jest łatwy w użyciu i genialny do rutynowych potrzeb biznesowych. Dzięki szerokiemu ekranowi panoramicznemu o przekątnej 1,7 '', podświetlanej klawiaturze i perfekcyjnej transmisji głosu, Snom M15 SC jest właściwym narzędziem do najróżniejszych zastosowań. Zaczep na pasek ułatwia przenoszenie M15 SC. Zestaw mocnych baterii zagwarantuje do 7 godzin rozmów i do tygodnia w trybie czuwania, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia.

pakiet mieści:

1x Snom M215 (więcej)

4x Snom M15 (więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.