Menu

Snom M215 TETRA

Cechy produktu

  • Producent Snom 

Opis

komplet bezprzewodowy DECT Snom M215 (Stacja bazowa Snom M200 SC + słuchawka Snom M15 SC)

Stacja bazowa Snom M200 SC zapewnia wszystko, czego potrzeba do stworzenia ekonomicznego, efektywnego i skalowalnego rozwiązania telefonicznego DECT. Ta nowoczesna baza DECT zapewnia przeróżne funkcje telefonu, takie jak bezpośredni dostęp do katalogu firmowego i nieprzeciętna jakość dźwięku HD. Stacja bazowa M200 SC zezwala na podłączenie do sześciu bezprzewodowych słuchawek Snom. Ponadto M200 SC może zarządzać maksymalnie sześcioma różnymi tożsamościami SIP i czterema jednoczesnymi połączeniami.
Słuchawka Snom M15 SC to progresywny, bezprzewodowy telefon DECT, który jest nieskomplikowany w użyciu i idealny do powszednich potrzeb biznesowych. Dzięki szerokiemu ekranowi panoramicznemu o przekątnej 1,7 '', podświetlanej klawiaturze i wyśmienitej transmisji głosu, Snom M15 SC jest właściwym narzędziem do najróżniejszych zastosowań. Zaczep na pasek upraszcza przenoszenie M15 SC. Zestaw potężnych baterii gwarantuje do 7 godzin rozmów i do tygodnia w trybie czuwania, dzięki temu nigdy nie przegapisz połączenia.

komplet zawiera:

1x Snom M215 (więcej)

3x Snom M15 (więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.