Menu

Snom M215 TRIO

Cechy produktu

  • Producent Snom 

Opis

pakiet bezprzewodowy DECT Snom M215 (Stacja bazowa Snom M200 SC + słuchawka Snom M15 SC)

Stacja bazowa Snom M200 SC zagwarantuje wszystko, czego potrzeba do stworzenia ekonomicznego, wydajnego i skalowalnego rozwiązania telefonicznego DECT. Ta progresywna baza DECT zagwarantuje najróżniejsze funkcje telefonu, takie jak bezpośredni dostęp do katalogu firmowego i genialna jakość dźwięku HD. Stacja bazowa M200 SC pozwala na podłączenie do sześciu bezprzewodowych słuchawek Snom. W dodatku M200 SC może zarządzać maksymalnie sześcioma zróżnicowanymi tożsamościami SIP i czterema jednoczesnymi połączeniami.
Słuchawka Snom M15 SC to postępowy, bezprzewodowy telefon DECT, który jest łatwy w użyciu i nieprzeciętny do rutynowych potrzeb biznesowych. Dzięki szerokiemu ekranowi panoramicznemu o przekątnej 1,7 '', podświetlanej klawiaturze i wspaniałej transmisji głosu, Snom M15 SC jest właściwym narzędziem do różnych zastosowań. Zaczep na pasek upraszcza przenoszenie M15 SC. Komplet potężnych baterii zagwarantuje do 7 godzin rozmów i do tygodnia w trybie czuwania, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia.

zestaw posiada:

1x Snom M215 (więcej)

2x Snom M15 (więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.