Menu

System bezprzewodowy DECT Panasonic TGP600

Cechy produktu

  • Producent Panasonic 

Opis

Panasonic KX TGP600 bezprzewodowy system telefoniczny Smart IP
  • Komunikacja wysokiej jakości. Rozwiązanie umożliwiające obniżenie kosztów.
  • Obsługa ośmiu telefonów bezprzewodowych DECT i równoległych linii zewnętrznych
  • Obsługa połączeń VoIP
  • barwny wyświetlacz LCD o przekątnej 1,8 cala
  • Funkcja redukcji szumów
  • Niższy całkowity koszt użytkowania
  • Tryb naturalny
  • Zgodność z wieloma telefonami i regeneratorem sygnału firmy Panasonic w celu powiększenia zasięgu

Rozwiązanie łatwe do zarządzania System telefoniczny KX-TGP600 jest przystępny do skonfigurowania i zarządzania. Funkcja udostępniania umożliwia zdalne określanie ustawień konfiguracji oraz zarządzanie podłączonymi do bazy telefonami. Użytkownicy mogą wybrać jedną z dwóch metod administracji — zarządzanie lokalne z poziomu jednostki bazowej albo zarządzanie za pośrednictwem dostawcy usług. W pełni zwiększalne rozwiązanie Użytkownicy mogą podłączyć do systemu do ośmiu słuchawek bezprzewodowych DECT. Możliwość zastosowania do ośmiu linii zewnętrznych SIP równocześnie sprawia, że obsługa klienta przebiega produktywniej, a koszt i nakład pracy związany z instalacją i zarządzaniem oddzielnymi liniami zewnętrznymi jest całkowicie wyeliminowany. System pozwala na użytkownikom także posiadanie do ośmiu zróżnicowanych numerów telefonu. Rozwiązanie wysokiej jakości Funkcja redukcji szumów usuwa szum otoczenia i udoskonala jakość połączenia za naciśnięciem przycisku. System telefoniczny KX TGP600 samoczynnie ustawia trafny poziom głośności odbiornika, gdy użytkownik przemieszcza się między obszarami o najróżniejszym natężeniu dźwięku otoczenia. Rozwiązanie umożliwiające obniżenie kosztów Połączenie jakości, niezawodności, łatwości wykorzystania i elastyczności pozwala wyraźnie zniżyć całkowity koszt wykorzystywania systemu telefonicznego KX-TGP600. Na dodatek niski koszt początkowy powoduje, iż system proponuje istotnie wyższy zwrot z inwestycji w okresie użytkowania technologii. Stylowe rozwiązanie specjalistyczne dostępnych jest niemało telefonów zgodnych z systemem telefonicznym KX-TGP600. Należy do nich telefon bezprzewodowy DECT KX-TPA60 wyekwipowany w kolorowy ekran LCD o przekątnej 1,8 cala z podświetleniem i gwarantujący jakość dźwięku w szerokopasmowej technice HD (G.722) oraz książkę telefoniczną o pojemności 500 numerów telefonu i pamięć 20 ostatnio wybranych numerów telefonu. Przystępny jest jeszcze bezprzewodowy telefon biurkowy KX-TPA65 gwarantujący mnóstwo korzyści w porównaniu do „klasycznych" telefonów biurkowych, ponieważ możliwości komunikacji DECT oznaczają, że do instalacji systemu nie jest wymagane uzupełniające okablowanie. Zasięg jednostki bazowej wynosi około 300 m na zewnątrz i 50 m wewnątrz budynków, zależnie od środowiska. Ze względu na to, że niektórzy użytkownicy wymagają pokaźniejszego zasięgu, do systemu można dołączyć opcjonalny regenerator sygnału, który pozwala na rozszerzenie rzeczywistego zasięgu komunikacji maksymalnie do około 200 m w środku budynków.

Pliki do pobrania Specyfikacja technologiczna - Panasonic KX-TGP600 PL Broszura - Bezprzewodowy system telefoniczny Smart IP Panasonic KX-TGP600 Broszura - Bezprzewodowe rozwiązania DECT IP dla firm v3 PL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.