Menu

YEALINK W60 OCTA

Cechy produktu

  • Producent Yealink 

Opis

zestaw bezprzewodowy DECT Yealink W60P (Stacja bazowa Yealink W60B + słuchawka Yealink W56H)

Yealink W60B to stacja bazowa DECT IP dla nieznacznych i średnich firm. Można podłączyć do niej do 8 słuchawek Yealink W56H DECT. Yealink W60B pozwala cieszyć się znakomitą mobilnością i elastycznością oraz zredukować koszty. Stacja bazowa DECT IP obsługuje nie więcej aniżeli 8 kont VoIP i 8 jednoczesnych połączeń. Stacja bazowa DECT IP Yealink W60B została zaprojektowana w postępowym i wyszukanym stylu. Daje możliwość konstrukcji ściennego. Yealink W60B gwarantuje niezawodne i profesjonalne wsparcie przy pomocy kodeka Opus. Dzięki teamu jakość dźwięku zarówno w sytuacji obszernej przepustowości, jak i złej sieci, powinna być na wysokim poziomie.

Yealink W56H to słuchawka telefonu IP DECT zaprojektowanego dla drobnych firm i rynku SOHO. Łączy atuty bezprzewodowej komunikacji, bogate funkcje biznesowe i telefonię VoIP.

Gwarancja: 24 miesiące

Dystrybucja: towar z oficjalnej polskiej dystrybucji.
sprawdź czy Twój dostawca jest liście oficjalnych sprzedawców Yealink w Polsce. [kliknij tutaj]

Poinżej artykuł:
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

zestaw zawiera:

-Yealink W60P (więcej) x1

-Yealink W65H (więcej) x7

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.