Menu

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

Cechy produktu

 • Producent Apple 
 • System operacyjny iOS 
 • Przekątna wyświetlacza 6.5 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 2688 x 1242 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 512 GB
 • Pamięć RAM 4 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
 • Aparat przedni 12 Mpx
 • Komunikacja WiFi, LTE, Bluetooth, NFC 
 • Funkcje odtwarzacz MP3 
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD nie 

Opis

I nastał Pro bezprecedensowy system trzech aparatów, który daje niesłychanie więcej możliwości, w niczym nie komplikując obsługi. Przełomowy skok produktywności baterii., a także czip o niesamowitej mocy, który zwielokrotnił zdolności samouczenia, radykalnie przesuwając granice tego, co potrafią smartfony.

Ten iPhone w pełni zasługuje na swoje imię. Trzy. To jest sztuka. Prezentujemy pierwszy system trzech aparatów, który łączy bezprecedensową technikę z legendarną prostotą iPhone’a. Dzisiaj zmieścisz w kadrze choćby cztery razy więcej scenerii.

Zrobisz spektakularne zdjęcia przy niezwykle słabym świetle. Nagraszvideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona, a potem zmontujesz je tymi samymi narzędziami, którymi edytujesz fotografie. Takiego aparatu jeszcze nie było.

Szersze pole widzenia Kiedy oddalasz widok w teleobiektywie, iPhone 11 Pro w pewnej chwili automatycznie przełączy się na nowy obiektyw ultraszerokokątny, oferując imponujący czterokrotny zoom optyczny.

Nowa edycja. Filmowa. W iOS 13 filmy edytuje się tak samo jak fotografie. Możesz obracać, kadrować, korzystać z automatycznej korekty, dodawać filtry i robić niemało innych rzeczy. IPhonem 11 Pro nakręcisz niesamowicie realistyczne i bogatsze w detale filmy, w których ruch jest dużo płynniejszy.

Gigantyczna moc obliczeniowa pozwala rejestrować wideo 4K w szerszym zakresie dynamicznym, z filmową stabilizacją obrazu wideo i częstością 60 kl./s. Masz także obszerniejszą kontrolę nad skutkiem końcowym dzięki czterokrotnie szerszemu kadrowi i nowym, mocnym narzędziom do edycji.

Ultraszeroki kąt Kiedy inicjuje brakować miejsca w kadrze, po prostu oddal widok. Nowy aparat z ultraszerokokątnym obiektywem obejmuje choćby czterokrotnie więcej scenerii. To tak jak zrobić krok do tyłu – albo pięć – nie ruszając się z miejsca.

Zmieścisz wszystko: ośnieżone przełęcze, strzeliste katedry i migotliwe miejskie krajobrazy. Tryb nocny Nowy Tryb Nocny wykorzystuje inteligentne oprogramowanie, a także moc procesora A13 Bionic, umożliwiając robienie fantastycznych fotografii przy słabym oświetleniu.

dzięki czemu ujęcia z kameralnej restauracji czy wieczornego spaceru po plaży wyglądają spektakularnie. Wszystko odbywa się automatycznie, lecz możesz także wypróbować ustawienia ręczne, by jeszcze bardziej wyostrzyć szczegóły i zredukować szumy.

Tryb portretowy Trzy aparaty łączą siły, by zmieścić w portretach więcej niżeli kiedykolwiek. IOS 13 ma nowy efekt – Światło High-Key (mono) – z którym zrobisz monochromatyczne zdjęcia fachowej jakości.

A dzięki funkcji oświetlenia portretowego przypasujesz intensywność światła tak, by najlepiej ukazać portretowaną osobę – zupełnie jak w studiu fotograficznym. Atrakcyjnie, prawda? Niezależnie od tła, efekt Światło High-Key (mono) przekształci zdjęcie w studyjny portret.

Smart HDR Dzięki nowoczesnym algorytmom tryb Smart HDR nowej generacji subtelnie dopasowuje szczegół...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.