Menu

Apple iPhone 5s 64GB

Cechy produktu

 • Producent Apple 
 • System operacyjny iOS 
 • Przekątna wyświetlacza 4 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 1136 x 640 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 64 GB
 • Pamięć RAM 1 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 8 Mpx
 • Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła 
 • Komunikacja WiFi, 3G, Bluetooth, USB, LTE 
 • Funkcje czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 1558 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Obsługa kart pamięci microSD nie 

Opis

Kiedyś nierealny. Dziś nieodzowny Procesor o architekturze 64-bitowej. Czytnik linii papilarnych. Ulepszona, szybsza kamera. System operacyjny stworzony dla architektury 64-bitowej. Każde z tych rozwiązań z osobna to wystarczający powód, żeby urządzenie nazwać przyszłościowym.

iPhone ma je wszystkie. I dlatego z pewnością wyprzedza swój czas. Złoty standard. Dostępny także w metalicznym i szarym iPhone'a 5s wytwarzano z dokładnością co do mikrona. Każdy kontakt z nim nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości.

spektakularna aluminiowa pokrywa. Smukłość metalu i szkła. Szafirowa osłona przycisku Początek. I jeszcze jedna, broniąca kamerę iSight. Pod względem dizajnu i wykonania iPhone 5s nie ma sobie równych. Olśniewa smukłością i lekkością, na pierwszy rzut oka i kiedy weźmiesz go do ręki.

dostępny jest w trzech stylowych wersjach kolorystycznych: złotej, metalicznej i gwiezdnej szarości. Touch ID. Twój odcisk palca. Twój iPhone Po swego iPhone'a sięgasz dziesiątki razy dziennie, a pewnie jeszcze częściej.

Wprowadzanie hasła za każdym razem zabiera Ci czas. Lecz robisz to, bo chcesz mieć pewność, iż nikt inny nie uzyska dostępu do Twojego iPhone'a. IPhone 5s potrafi potwierdzić Twoją tożsamość szybciej, łatwiej i nowocześniej.

Stoi za tym Touch ID — nowy czytnik linii papilarnych. By odblokować iPhone'a, po prostu przykładasz palec do przycisku Początek. To komfortowy i niezwykle bezpieczny sposób uzyskiwania dostępu do telefonu.

Twój odcisk palca starczy także do potwierdzania zakupów w iTunes, App Store i sklepie iBooks, co uwalnia Cię od konieczności wprowadzania hasła. Czytnik Touch ID rozpoznaje Twoje linie papilarne pod dowolnym kątem.

Niezależnie od orientacji — w pionie, poziomie lub każdym położeniu pośrednim — Twój iPhone za każdym razem Cię rozpozna. A ponieważ Touch ID zezwala na zarejestrowanie więcej aniżeli jednego odcisku, potrafi również rozpoznać osoby, którym ufasz.

Procesor A7. Pierwszy 64-bitowy smartfon na świecie Jest prędkość. I jest szybkość A7. Nowy procesor A7 oferuje moc obliczeniową i sprawność grafiki nawet dwukrotnie większą niżeli procesor A6. Na tym nie koniec, ponieważ dzięki A7 iPhone 5s zasługuje na miano pierwszego 64‑bitowego smartfona na świecie — maszyny o architekturze tej samej klasy, co komputery, lecz zamkniętej w ultrasmukłej obudowie telefonu.

A ponieważ iOS 7 został produkowany specjalnie dla takiej właśnie architektury, potrafi w pełni zastosować potencjał procesora A7 A7 obsługuje kanon Open GL EL w wersji 3.0 i potrafi generować grafikę i efekty na poziomie dostępnym dotąd jedynie w komputerach Mac, PC i konsolach do gier.

Różnica jest niesamowita. Weźmy na przykład nienaturalnie wykreowane światy gier. Tekstury tworzyw i cienie wyglądają bardziej realistycznie. Słońce odbija się od powierzchni wody. Cały świat gry jest bliższy rzeczywistości.

wbudowane aplikacje iPhone'a, podobnie jak iOS 7, są zoptymalizowane pod kątem pracy na procesorze A7. Świetnym przykładem jest aplikacja Aparat. Wykorzystuje nowy procesor sygnałów zastosowany w układ A7, żeby dwa razy szybciej automatycznie ustawiać ostrość, szybciej robić fotografie i nagrywać video z większą częstością klatek.1 Można żeby pomyśleć, że gdy w procesorze tak sporo się wydarza, ucierpi na tym sprawność baterii.

Tak się jednak nie dzieje, bo układ A7 jest niesamowicie skuteczny energetycznie. Koprocesor M7. Nowy procesor. Nowy poziom wydajności Nowy koprocesor M7 jest pomocnikiem procesora A7. Jego zadaniem jest odbieranie sygnałów ruchu z przyspieszeniomierza, żyroskopu i kompasu — bez niego zadania te spadłyby na główny procesor A7.

Ale M7 radzi sobie z nimi znacznie efektywniej. Dzisiaj aplikacje do fitnessu kontrolujące Twoją dynamiczność fizyczną mogą odczytywać dane wprost z koprocesora M7, bez bezustannego angażowania głównego procesora A7.

w wyniku czego zużywają mniej energii z baterii. M7 wie, kiedy spacerujesz, biegniesz, a nawet kiedy jedziesz samochodem. Jeśli, załóżmy, zaparkujesz i zaczniesz iść, Mapy przełączą się z nawigacji samochodowej na turystyczną.

A jeśli telefon przez jakiś czas nie porusza się, np. Gdy śpisz, M7 rzadziej kontaktuje się z siecią, by zaoszczędzić energię. Kamera iSight. Najpopularniejszy aparat świata teraz jeszcze lepszy iPhone 5s oferuje nowoczesne technologie zaprojektowane specjalnie z myślą o sprzęcie i oprogramowaniu kamery iSight.

Tak, żeby każdy, zawsze i wszędzie mógł zrobić rewelacyjne zdjęcie. Bo rozsądniej jest nauczyć iPhone’a robić idealne zdjęcia niżeli próbować z milionów jego użytkowników zrobić zawodowych fotografów. Oto niektóre z możliwości nowej kamery iSight.

obszerniejsza matryca. Obszerniejsze piksele. Większe światło przysłony Światło odgrywa kluczową rolę w powstawaniu zdjęcia. Nowa kamera iSight ma o 15 procent pokaźniejszą matrycę obrazu. Pokaźniejsze piksele o wymiarze 1,5 mikrona.

I światło przysłony ƒ/2,2. Wszystkie te części powodują, iż do kamery dociera więcej światła. Tryb zdjęć seryjnych Tryb zdjęć seryjnych pozwala na wykonanie jednego po drugim szeregu zdjęć w tempie 10 na sekundę.

Możesz w ten sposób sfotografować energiczne zdarzenie, a prowadzona w czasie rzeczywistym analiza zasugeruje Ci najkorzystniejsze zdjęcia lub sekwencję fotografii wybranych z całej kolekcji. Lampa błyskowa True Tone Biała i bursztynowa dioda LED sterowane są przez inteligentne algorytmy programowe.

Pozwalają one na dokładną regulację natężenia światła i temperatury odcieni przez dobór jednej z ponad 1 000 kombinacji ustawień, przypasowanej znakomicie do fotografowanego obiektu i warunków otoczenia. Samoczynna stabilizacja obrazu wkracza do akcji, żeby pomóc Ci usunąć zakłócenia i rozmycia wynikające z ruchów Twoich rąk lub fotografowanych obiektów.

video w zwolnionym tempie Nagraj wideo z częstotliwością 120 klatek na sekundę w rozdzielczości 720p i odtwórz dowolny fragment w czterokrotnie zwolnionym tempie. Efekt będzie niesamowity. Wyślij znajomym — niech także się zachwycą.

Zbliżenia podczas kręcenia powiększanie video podczas nagrywania pozwala Ci jednym gestem szczypnięcia uzyskać efekt zbliżenia. Możesz choćby 3-krotnie rozszerzyć dowolny fragment nagrywanego obrazu, i to w trakcie nagrywania.

Kwadratowy kadr W trybie fotografii kwadratowych kamera iSight samoczynnie kadruje i przycina obraz do formatu kwadratowego, który znakomicie nadaje się do publikowania fotografii w serwisach Instagram, Twitter, Facebook i gdzie tylko przyjdzie Ci ochota.

fotografie panoramiczne Zabierz ze sobą kawałek nieba. I to całkiem pokaźny. Tryb panoramiczny zezwala na Ci robienie ładnych zdjęć panoramicznych i aktywnie, samoczynnie reguluje ekspozycję w trakcie realizowania takich fotografii.

Fotofiltry Filtry możesz stosować do fotografii statycznych, w tym kwadratowych. Zanim zrobisz zdjęcie, wybierz filtr i sprawdź, jaki przyniesie efekt. Możesz także dodać filtr później. A gdy potem dojdziesz do wniosku,najlepszym filtrem będzie brak filtra, możesz go po prostu wyeliminować.

Kamera FaceTime HD. Pokaż i pogadaj. Albo wyłącznie pogadaj Gdy prawidłowo byłoby gdzieś być, lecz niestety nie możesz tam dotrzeć, możesz przynajmniej pojawić się na ekranie. W trakcie wideorozmowy FaceTime podzielisz się dobrymi wieściami z kumplem lub powiesz „dobranoc" ukochanej osobie.

Nowa kamera FaceTime HD iPhone'a 5s ma pokaźniejsze piksele i ulepszony czujka BSI — aby Twój uśmiech promieniał na ekranie rozmówcy choćby, gdy jesteś w słabo oświetlonym miejscu. A ponieważ iOS 7 umożliwia także prowadzenie rozmów FaceTime ograniczonych jedynie do przekazu audio, Wasze tête-à-tête nie musi odbywać się twarzą w twarz.

Ultraszybkie połączenia bezprzewodowe. Obszerniejszy zasięg aniżeli kiedykolwiek iPhone 5s obsługuje więcej sieci niż jakikolwiek poprzedni model. Z prędkiego pobierania i przesyłania informacji może obecnie korzystać znacznie więcej użytkowników niż wcześniej.

A liczba operatorów oferujących iPhone'a na całym świecie ciągle rośnie. Zatem w podróży możesz korzystać z superszybkich sieci w wielu nowych miejscach. IOS 7. Atrakcyjnie współgra z iPhonem 5s iOS 7 od początku projektowany był z myślą o pracy z iPhonem 5s.

Wszystkie elementy systemu korzystają z nowoczesnych technologii iPhone'a 5s — takich jak 64-bitowy procesor A7, czytnik linii papilarnych Touch ID i nowa, jeszcze lepsza kamera iSight. Dodatkowo w systemie iOS 7 wprowadzono szereg nowych, fantastycznych funkcji, takich jak inteligentniejsza wielozadaniowość, AirDrop i Centrum sterowania.

Rzeczy, które robisz na co dzień będą Ci więc sprawiać pokaźniejszą przyjemność, a wszystkie zadania wykonasz szybciej. Niezależnie od tego, co robisz i jakiej aplikacji używasz, zorientowanie się w systemie nie sprawi Ci najmniejszych trudności.

Od razu będziesz wiedzieć, jak używać najistotniej zaawansowanego przenośnego systemu na najmocniej nowoczesnym modelu iPhone'a. Zastosowane aplikacje. Wymyślone na nowo, by dać Tobie i iPhone'owi więcej możliwości iOS 7 gromadzi fantastyczną kolekcję aplikacji, które pomagają Ci w tym, co chcesz i musisz zrobić.

Na przykład w wysyłaniu mejli i SMS-ów, robieniu nieprzeciętnych zdjęć czy nagrywaniu wspaniałych klipów wideo, znajdowaniu drogi i wielu innych sprawach. Wszystkie zastosowane aplikacje są zoptymalizowane do pracy z wydajną, 64‑bitową architekturą procesora A7.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
aspius - Wystawiona 3 lata temu
Dobry telefon smiga szybko problem w tym, ze Firma X-Tronik sprzedaje telefony odnowione i o fakture trzeba sie prosic, ja telefon otrzymałem 10-08 a faktury nie ma i z dodzwonieniem jest problem, a emaila blokuja bo nie mozna sie zalogowac.wysłałem z drugiego konta odpowiedzi niema. Telefon miałbyc nowy. Zwykłe oszustwo prosze nie kupowac!!!
aspius - Wystawiona 3 lata temu
Dodzwoniłem sie poraz drugi do X-tronik.pl i odmówiono mi faktury i Pan X poinformował ze wrazie naprawy prosze dzwonic ,a on poda adres serwisu który wykona naprawe. No cóz wniosek z tego wyciagnijcie sami, nie polecam tej szemranej firmy X-tronik.pl
aspius - Wystawiona 3 lata temu
Ta sama firma i numer Krakowski telefonu, nazwa zmieniona , z X-Tronik na Mediae. Skadal, nie kupujcie telefonów ostrzegam.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.