Menu

Apple iPhone 6s 32GB

Cechy produktu

 • Producent Apple 
 • System operacyjny iOS 
 • Rozdzielczość wyświetlacza 1334 x 750 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 32 GB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 12 Mpx
 • Aparat przedni 5 Mpx
 • Czas czuwania 250 h
 • Czujniki akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, barometr, czujnik światła 
 • Komunikacja Bluetooth, WiFi, NFC 
 • Funkcje czytnik linii papilarnych, odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 1715 mAh
 • Rodzaj karty SIM nano SIM 
 • Liczba rdzeni

Opis

Opis
Opis towaru

Smartfon Apple, który wizualnie jest szczególnie podobny do poprzedniego modelu kalifornijskiego giganta. Tylko widocznie, ponieważ zmieniło się „jedynie wszystko". Smartfon ma obły profil obudowy i podwójnie jonizowane szkło zaprojektowane specjalnie na potrzeby iPhone 6s. Niewielka różnica w rozmiarach powoduje, że urządzenie zachowuje swą ergonomię, ergonomiczność i komfortowe korzystanie jedną ręką. Rozszerzona waga ze 129 do 143 gramów nie czyni go ciężkim — dzięki niej pewniej trzyma się go w dłoni.

Procesor A9 złożony z dwóch rdzeni dba o sprawność oraz niesamowicie szybką i płynną pracę smartfona. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż dwa rdzenie procesora Apple nie są tym samym, co dwa rdzenie maszyn z systemem operacyjnym Android. Apple stosuje bardziej złożone rdzenie o obszerniejszej skuteczności, dlatego smartfon pracuje niemal dwukrotnie szybciej od poprzedniego modelu. IPhone 6s został wyekwipowany w 2GB pamięci RAM, Bluetooth 4,2 i udoskonalony moduł sieci Wi-Fi pracujący w trybie 2,4 GHz i 5 GHz.

Jak każdy iPhone, także 6s cechuje nadzwyczajna jakość ekranu. Jest czytelny w zróżnicowanych warunkach otoczenia, na dodatek w świecącym słońcu i nieprzeciętnie odzwierciedla kolory. Ekran korzysta z technologii 3D Touch, która mierzy siłę nacisku na ekran. Upraszcza ona korzystanie z wielu funkcji smartfona, umożliwiając pomiędzy innymi ekspresowo i wygodnie podglądać zdjęcie, zawartość wiadomości albo wykonywać niektóre czynności jednym zamiast kilkoma ruchami palca.

W iPhone 6s udoskonalono także aparat. Przedni ma 5 Mpix i funkcję Retina Flash, która doświetla twarz. Zmiana matrycy głównego z 8 Mpix na 12 Mpix z obiektywem f/2,2 pozwala wykonywać wysokiej jakości zdjęcia o nieprzeciętnej ostrości w żywych i naturalnych kolorach. także nagrywanie filmów w jakości 4K z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Na dodatek kamera smartfona ma tryb time lapse, który rejestruje video w zwolnionym tempie spowalniając je cztero- albo ośmiokrotnie. Tryb pracuje w rozdzielczości 1080p (120 kl/s) i 720p (240 kl/s).

Dzięki funkcji Live Photos iPhone może robić fotografie z animacją. Uruchomienie spustu migawki sprawia, iż smartfon wraz ze zdjęciem zapisuje 1,5 sekundy przed i po wciśnięciu migawki. Pozwala to posiadać 3-sekundowe animowane fotografie w galerii, które aktywuje się przy pomocy 3D Touch. Zdjęcia takie można udostępniać osobom, które mają starsze modele smartfona Apple. Smartfon iPhone 6s zabezpiecza technologia Touch ID. Dzięki niej wszystko jest w jednym palcu. Przycisk z użyciem panelu dotykowego namierza dotyk palca, starannie skanuje jego linie papilarne i pozwala błyskawicznie odblokować urządzenie.

Apple iPhone 6S 32GB Space Gray (MN0W2PM/A)

Smartfon Apple, który optycznie jest nad wyraz podobny do poprzedniego modelu kalifornijskiego giganta. Jedynie wzrokowo, ponieważ zmieniło się „jedynie wszystko". Smartfon posiada obły profil obudowy i podwójnie jonizowane szkło zaprojektowane specjalnie na potrzeby iPhone 6s. Nieduża różnica w rozmiarach sprawia, że urządzenie zachowuje swą ergonomię, funkcjonalność i komfortowe korzystanie jedną ręką. Zwiększona waga ze 129 do 143 gramów nie czyni go ciężkim — dzięki niej pewniej trzyma się go w rąk.

Procesor A9 złożony z dwóch rdzeni dba o skuteczność, a także niesamowicie szybką i płynną pracę smartfona. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż dwa rdzenie procesora Apple nie są tym samym, co dwa rdzenie urządzeń z systemem operacyjnym Android. Apple stosuje bardziej złożone rdzenie o pokaźniejszej skuteczności, dlatego smartfon pracuje niemal dwukrotnie szybciej od poprzedniego modelu. IPhone 6s pozostał zaopatrzony w 2GB pamięci RAM, Bluetooth 4,2, a także ulepszony moduł sieci Wi-Fi pracujący w trybie 2,4 GHz i 5 GHz.

Jak każdy iPhone, także 6s charakteryzuje rewelacyjna jakość ekranu. Jest czytelny w zróżnicowanych warunkach otoczenia, jeszcze w świecącym słońcu, a także rewelacyjnie odzwierciedla odcienie. Wyświetlacz korzysta z technice 3D Touch, która mierzy siłę nacisku na wyświetlacz. Usprawnia ona korzystanie z wielu funkcji smartfona, umożliwiając między innymi momentalnie i komfortowo podglądać zdjęcie, zawartość wiadomości albo wykonywać niektóre czynności jednym zamiast kilkoma ruchami palca.

W iPhone 6s lepszo też aparat. Przedni ma 5 Mpix i funkcję Retina Flash, która doświetla twarz. Zmiana matrycy głównego z 8 Mpix na 12 Mpix z obiektywem f/2,2 pozwala wykonywać wysokiej jakości fotografie o znakomitej ostrości w żywych i naturalnych kolorach. również nagrywanie filmów w jakości 4K z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Ponadto kamera smartfona posiada tryb time lapse, który rejestruje video w zwolnionym tempie spowalniając je cztero- albo ośmiokrotnie. Tryb pracuje w rozdzielczości 1080p (120 kl/s) i 720p (240 kl/s).

Dzięki funkcji Live Photos iPhone może robić zdjęcia z animacją. Uruchomienie spustu migawki sprawia, iż smartfon wraz ze zdjęciem zapisuje 1,5 sekundy przed i po wciśnięciu migawki. Pozwala to mieć 3-sekundowe animowane zdjęcia w galerii, które aktywuje się za pomocą 3D Touch. Zdjęcia takie można udostępniać osobom, które mają starsze modele smartfona Apple. Smartfon iPhone 6s zabezpiecza technologia Touch ID. Dzięki niej wszystko jest w jednym palcu. Przycisk z wykorzystaniem panelu dotykowego wyłapuje dotyk palca, precyzyjnie skanuje jego linie papilarne i pozwala prędko odblokować urządzenie.

Apple iPhone 6S 32GB Space Gray (MN0W2PM/A)
Specyfikacja techniczna towar
marka
Kod producenta
MN0W2PM/A
EAN
190198057044
dane podstawowe
Klasa premium
Szary
technologiczne
Apple A9
Dual Core
Pamięć RAM
2 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSDPA+
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
Lightning
miniJack 3.5mm
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
5
Internetowe
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujnik geometryczny
sensor oświetlenia w otoczeniu
czujka światła
czujnik zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Latarka
Przyspieszeniomierz
Słownik T9
Swype
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
przewód USB
Ładowarka
Słuchawki douszne EarPods z pilotem i mikrofonem
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
producent
Kod producenta
MN0W2PM/A
EAN
190198057044
informacje podstawowe
Klasa premium
Szary
techniczne
Apple A9
Dual Core
Pamięć RAM
2 GB
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSDPA+
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
Lightning
miniJack 3.5mm
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
iOS
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
5
Internetowe
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
detektor geometryczny
detektor oświetlenia w otoczeniu
sensor światła
czujka zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Latarka
Przyspieszeniomierz
Słownik T9
Swype
Żyroskop
Bateria Fizyczne dołączone wyposażenie
kabel USB
Ładowarka
Słuchawki douszne EarPods z pilotem i mikrofonem

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.