Menu

LG K40

Cechy produktu

 • Producent LG 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 5.7 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 1440 x 720 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 32 GB
 • Pamięć RAM 2 GB
 • Wbudowany aparat cyfrowy 16 Mpx
 • Aparat przedni 8 Mpx
 • Komunikacja WiFi, NFC 
 • Funkcje dual SIM, odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 3000 mAh
 • Obsługa kart pamięci microSD tak 
 • Liczba rdzeni

Opis

K40 Główne parametry Smukła i praktyczna kompozycja Aparat główny 16MP z PDAF Aparat przedni 8MP z fleszem LED Inteligentny aparat AI CAM Kreator animacji dedykowany przycisk Asystenta Google wytworzony dla Twojej wygody gustowne, zakrzywione szkło stanowi stylowe i wyszukane wykończenie smartfona.

Gładki materiał zapewnia pewny chwyt i znakomity komfort. Każdy obraz to dzieło Rób oszałamiające zdjęcia wysokiej jakości! Aparat o matrycy aż 16MP z szybkim autofocusem PDAF uchwyci wyraźnie każdy ważny moment.

Rozjaśnij swoje selfie Chcesz za każdym razem błyszczeć? Nasyć światłem swoje zdjęcie za pomocą aparatu przedniego 8 MP z fleszem. Rób korzystnie oświetlone fotografie nawet w ciemności. Przełącz aparat na tryb portretowy, aby wykonywać ostre selfie z ładnie rozmytym tłem.

perfekcyjne ustawienia w jednej chwili Wydobądź to, co najlepsze z każdej sceny. Inteligentny aparat rozpoznaje zawartość kadru i wybiera adekwatne parametry dla 8 zróżnicowanych typów treści, takich jak ludzie, zwierzęta i jedzenie.

Każde ujęcie jest natychmiast ulepszane. Nowe funkcjonalności flesza LED użyteczna funkcja Time Helper sygnalizuje fleszem kiedy aparat wykonuje zdjęcie. Dzięki temu możesz przygotować się do zdjecia.

Flash Jump Cut zezwala na tworzenie fantastycznych GIF-ów, flesz zaświeci się w momentach, w których należy zapozować. Music Flash dostosowuje się do rytmu odtwarzanej w telefonie muzyki. Kliknij, aby korzystać z funkcji Google Dzięki przyciskowi na bocznej obudowie prędko poprosisz asystenta o wykonanie żądanych czynności w telefonie.

Naciskając go dwa razy uruchomisz wyszukiwarkę obrazów Google Lens. Najwyższej jakości dźwięk zawsze i wszędzie Kinowa jakość dźwięku w Twojej kieszeni. Delektuj się najwyższej jakości dźwiękiem w technologii DTS:X 3D gdziekolwiek pójdziesz.

Załóż słuchawki i daj się porwać realistycznemu dźwiękowi. Ciesz się możliwościami powiększonego ekranu ekran FullVision HD+ o proporcjach 18:9 pozwala jeszcze lepiej wczuć się w oglądane sceny.

Rozrywka w podróży stała się jeszcze atrakcyjniejsza. Niezawodna moc 8-rdzeniowy procesor to płynne działanie oraz produktywniejsze zarządzanie pracą baterii. Dzięki funkcji Eco Playback zużycie energii podczas słuchania muzyki czy filmów z You Tube’a jest mniejsze.

Smartfon jest odporniejszy na uderzenia, temperaturę, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia. Produkowany dla Twojej wygody wykwintne, odkształcone szkło stanowi stylowe i wyszukane wykończenie smartfona.

Gładki materiał gwarantuje pewny chwyt i rewelacyjny komfort. Każdy obraz to dzieło Rób zachwycające zdjęcia wysokiej jakości! Aparat o matrycy aż 16MP z prędkim autofocusem PDAF uchwyci wyraźnie każdy ważny moment.

Rozjaśnij swoje selfie Chcesz zawsze błyszczeć? Nasyć światłem swoje zdjęcie za pomocą aparatu przedniego 8 MP z fleszem. Rób poprawnie oświetlone zdjęcia nawet w ciemności. Przełącz aparat na tryb portretowy, aby wykonywać ostre selfie z spektakularnie rozmytym tłem.

wspaniałe ustawienia w jednej chwili Wydobądź to, co najlepsze z każdej sceny. Inteligentny aparat rozpoznaje zawartość kadru i wybiera adekwatne atrybuty dla 8 rozmaitych typów treści, takich jak ludzie, zwierzęta i jedzenie.

Każde ujęcie jest natychmiast udoskonalane. Świeże funkcjonalności flesza LED funkcjonalna funkcja Time Helper informuje fleszem kiedy aparat wykonuje zdjęcie. Dzięki czemu możesz przygotować się do zdjecia.

Flash Jump Cut umożliwia tworzenie fantastycznych GIF-ów, flesz zaświeci się w momentach, w których należy zapozować. Music Flash dostosowuje się do rytmu odtwarzanej w telefonie muzyki. Kliknij, żeby korzystać z funkcji Google Dzięki przyciskowi na bocznej obudowie szybko poprosisz asystenta o wykonanie żądanych czynności w telefonie.

Naciskając go dwa razy uruchomisz wyszukiwarkę obrazów Google Lens. Najwyższej jakości dźwięk zawsze i wszędzie Kinowa jakość dźwięku w Twojej kieszeni. Delektuj się najwyższej jakości dźwiękiem w technice DTS:X 3D gdziekolwiek pójdziesz.

Załóż słuchawki i daj się porwać realistycznemu dźwiękowi. Ciesz się możliwościami zwiększonego ekranu ekran FullVision HD+ o proporcjach 18:9 pozwala jeszcze lepiej wczuć się w oglądane sceny.

Rozrywka w podróży stała się jeszcze ciekawiejsza. Bezusterkowa moc 8-rdzeniowy procesor to płynne działanie oraz produktywniejsze zarządzanie pracą baterii. Dzięki funkcji Eco Playback zużycie energii w trakcie słuchania muzyki czy filmów z You Tube’a jest mniejsze.

Smartfon jest niepodatniejszy na uderzenia, temperaturę, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.