Manu

Media-Tech DoublePhone MT847

Cechy produktu

  • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
  • Przekątna wyświetlacza 1.7 "
  • System operacyjny dedykowany 
  • Komunikacja 3G 
  • Funkcje dual SIM 
  • Pojemność baterii 600 mAh
  • Producent Media-Tech 

Opis

Media-Tech DoublePhone MT847, to stylowy model o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten telefon. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami długie godziny.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 1.7 cala. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny ekran, wykonany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. Telefon z systemem dedykowany pracuje płynnie i szybko. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz śmiało wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 600 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Media-Tech DoublePhone MT847. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Dzięki wbudowanemu aparatowi na zdjęciach i filmach udokumentujesz wszystkie najważniejsze wydarzenia, które dzieją się wokół Ciebie - szybko i łatwo. Aparat oferuje możliwość zoomowania kadru oraz inne opcje ustawień foto. Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może właśnie takim urządzeniem jest Media-Tech DoublePhone MT847. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie