Menu

Motorola One Action

Cechy produktu

  • Producent Motorola 

Opis

Nagrywaj ekscytujące filmy szerokokątną kamerą, żeby zmieścić 4 razy więcej w kadrze.

Następnie oglądaj tworzone wideo na zapierającym dech w piersiach wyświetlaczu CinemaVision (21:9) FHD+.
Skorzystaj także z aparatu z funckją nienaturalnej inteligencji (AI), aby uchwycić najkorzystniejsze chwile.

Kamera. Akcja. Bez kompromisów.
Oto kamera wideo, na którą czekałeś. Uchwyć cały krajobraz w szerokokątnym ujęciu wideo, niezależnie od tego, w jaki sposób trzymasz telefon.
Tryb ten pozwala zmieścić 4 razy więcej w kadrze — choćby w słabym świetle.
w dodatku przekonaj się jak udoskonalona funkcja stabilizacji wideo powoduje, iż nagrywasz płynnie.

4x pokaźniejszy widok. Uwiecznij całą akcję wokół Ciebie. Szerokokątny obiektyw 117° pozwala zmieścić 4 razy więcej w kadrze.

Trzymaj go, jak chcesz. Koniec niepotrzebnego obracania telefonem, by uchwycić widok horyzontalny.
Trzymaj wygodnie telefon w pionowej pozycji i rób zapierające dech w piersiach szerokokątne nagrania video.

zawsze rób zdjęcia niczym profesjonalista. Nigdy nie przegapisz żadnego wspaniałego momentu z 12-megapikselowym głównym aparatem z szybkim nastawieniem ostrości
i przysłoną f/1.8 pozwalającą maksymalnie zastosować dostępne światło. Dodatkowy 5-megapikselowy aparat
z technologią wykrywania głębi pozwala uzyskać profesjonalny efekt bokeh.

Funkcje sztucznej inteligencji (AI) w aparacie. Zmień zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki dzięki funkcjom sztucznej inteligencji (AI) takim jak: inteligentna kompozycja,
samoczynne wykrywanie uśmiechu ‡, oświetlenie portretowe i optymizacja ujęcia.

Kinowe doznania w Twojej kieszeni. Odtwarzaj materiały video na 6,3-calowym wyświetlaczu CinemaVision (21:9) Full HD+ rozciagającym się od krawędzi do krawędzi.
Twoje ulubione filmy i seriale zyskają stosowny wymiar ekranu. Wyświetlacz o współczynniku proporcji 21:9 pozwoli zobaczyć więcej
i sprawi,wykonywanie wielu zadań jednocześnie będzie łatwiejsze. Tak niemało, a wszystko wygodnie zmieści się w jednej ręce.

Miejsce na więcej. 128 GB przestrzeni w telefonie zapewni wystarczająco dużo miejsca na muzykę, klipy video i filmy. Dodatkowo,
Google Photos oferuje gratisowe, nielimitowane miejsce na zdjęcia wysokiej jakości, a także samoczynnie dokonuje ich kopii zapasowej.

Możliwości Google do Twoich usług. Asystent Google pomoże Ci odnaleźć odpowiedzi oraz pomóc w wykonywaniu najróżniejszych rzeczy.
wystarczy, że powiesz „Ok, Google". Otrzymasz także 3-letnie, miesięczne uaktualnienia bezpieczeństwa
oraz dwa uaktualnienia do najnowszej wersji systemu operacyjnego Android OS.

wyjątkowe doświadczenia z moto. moto ulepszenia powodują, iż korzystanie z telefonu jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.
przeglądaj powiadomienia z poziomu zablokowanego ekranu lub nawiguj, używając instynktownych gestów.

Dolby AudioTM Ciesz się transparentnie czystym dźwiękiem, wyraźnymi rozmowami i realistycznymi efektami dżwięku przestrzennego, by rozrywka była jeszcze lepsza.

Procesor Ośmiordzeniowy procesor, oprócz przyspieszenia działania telefonu, pozwoli wykorzystać moc sztucznej inteligencji (AI), by uchwycić najlepsze zdjęcie.

momentalnie ładująca się bateria na cały dzień Pojedyncze ładowanie zapewni cały dzień pracy, a dzięki opcji prędkiego ładowania, już po paru minutach, uzyskasz kilka godzin gotowości.

system trzech aparatów Nie przegap żadnej chwili za sprawą aparatu z prędkim nastawieniem ostrości. Dodaj błyskotliwy efekt rozmycia tła do portretów
i upiększaj swoje fotografie przy użyciu progresywnego oprogramowania do obróbki zdjęć.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.