Menu

Motorola One Zoom

Cechy produktu

  • Producent Motorola 

Opis

Moto G7 plus Pierwszy system czterech aparatów dzisiaj każdą chwilę możesz zarejestrować znakomitym aparatem. Rób superostre zdjęcia w dzień i w nocy, korzystając z matrycy aparatu o rozdzielczości 48 Mpx¹ z technologią Quad Pixel i optyczną stabilizacją obrazu.

Rób szczegółowe fotografie z dużej odległości za pomocą teleobiektywu zaopatrzonego w zoom optyczny o wysokiej rozdzielczości i zachwycające panoramy aparatem z ultraszerokokątnym obiektywem 117˚. Użyj aparatu z czujnikiem głębi,użyć na zdjęciach ładne efekty rozmycia.

Zoom optyczny o wysokiej rozdzieczości + ultraszerokokątny obiektyw To zoom inny od tego, który znasz. W odróżnieniu od zoomu cyfrowego, optyczny o wysokiej rozdzielczości pozwala uchwycić detale z szerokiej odległości bez pogorszenia jakości fotografie.

Funkcja optycznej stablizacji obrazu (OIS) zagwarantuje wyraźny obraz choćby przy pełnym zbliżeniu. Z kolei ultraszerokokątny obiektyw 117˚ pozwala zarejestrować na zdjęciu to, co obejmuje wzrok — w kadrze zawiera się dzisiaj 4-krotnie więcej w przypadku typowego obiektywu.2 Niewiarygodnie atrakcyjne ujęcia panoramiczne czekają na Ciebie.

Wyglądaj należycie w każdym świetle Możesz posiadać pewność, że Twoje selfie okażą się idealne, niezależnie od tego, czy były robione w dzień, czy w nocy, w pomieszczeniu czy na zewnątrz. W jasnym świetle matryca 25 Mpx rejestruje nawet najdrobniejsze detale.

Z kolei w słabym oświetleniu technologia Quad Pixel gwarantuje 4-krotnie obszerniejszą światłoczułość, więc zawsze będziesz prezentować się genialnie. Bateria na dwa dni + technika TurboPower™ Energetyczna moc dla Ciebie Rano pędzisz do szkoły albo pracy.

Wieczorem spotykasz się z przyjaciółmi. Potem wracasz do domu i oglądasz przed snem ulubiony program. Bateria 4000 mAh będzie działać nawet poprzez dwa dni, więc nie musisz się martwić o ładowanie w drodze.3Błyskawiczne ładowanie Nie zwalniaj tempa.

technologia TurboPower™ zagwarantuje sporo godzin działania po zaledwie kilkunastu minutach ładowania, więc nigdy nie stracisz okazji na uchwycenie tego co ważne.4 doskonały ekran 6,4” OLED z czytnikiem linii papilarnych Filmy, gry i ulubione zdjęcia będą wyglądać zniewalająco na ekranie 6,4” Max Vision OLED.

Jest to niemal bezramkowy ekran rozciągający się od krawędzi do krawędzi, o żywych kolorach i rozdzielczości Full HD+ (1080p) zapewniającej wyrazistość najdrobniejszych szczegółów. Starczy dotknąć ekranu, by odblokować telefon.

To proste. Nie trzeba zapamiętywać hasła ani żadnych bezpiecznych loginów. Wbudowany czytnik linii papilarnych pojawia się na ekranie tylko wtedy, kiedy jest potrzebny. Mocarz skuteczności Dzięki prędkiemu ładowaniu aplikacji możesz szybciej zająć się ważnymi sprawami.

Smartfon motorola one zoom jest wyposażony w najnowszy 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 675 gwarantujący prędkie działanie i 4 GB pamięci RAM, żeby móc korzystać z kilku aplikacji jednocześnie.

Nie musisz również niepokoić się o wolne miejsce. 128 GB pamięci wewnętrznej to niemało miejsca na muzykę, filmy, zdjęcia i inne ważne pliki, które chcesz mieć przy sobie. Absolutnie nieszablonowa Dzięki zaokrąglonym krawędziom i precyzyjnemu wykonaniu ze szkła, smartfon motorola one zoom poprawnie leży w dłoni iświetnie wygląda.

Na szykownym, satynowym, matowym szkle 3D, które pokrywa tylną obudowę, praktycznie nie widać odcisków palców i zabrudzeń. Co więcej, kultowe logo motorola dyskretnie dostarcza świetlne powiadomienia.

starczy spojrzeć na plecki telefonu, żeby dowiedzieć się, czy masz nowe powiadomienie, połączenie przychodzące i sporo więcej. Różne sposoby świecenia kultowego logo Motorola informują Cię o nowych zdarzeniach.

Alexa – obsługa bezdotykowa starczy powiedzieć „Alexa”, kiedy telefon jest odblokowany, aby odtworzyć muzykę, posłuchać wiadomości albo sprawdzić prognozę pogody. Zadaj pytanie, a Alexa natychmiast odpowie.

Alexa – naciśnij, by rozmawiać Naciśnij dwukrotnie przyciska zasilania odblokowanego telefonu, by zadać pytanie, a Alexa Ci odpowie. Alexa może odtworzyć muzykę, dostarczyć najnowsze wiadomości albo sprawdzić prognozę pogody.

1. Matryca 48 Mpx łączy 4 piksele w 1 obfity poczwórny piksel, by uzyskać rozdzielczość zdjęcia wynoszącą 12 Mpx 2. W porównaniu ze zmierzonym polem widzenia aparatu 78° o takich samych proporcjach obrazu.

3. Dane dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie profilu charakterystycznego użytkownika korzystającego z telefonu do rozmaitych celów. Profil ten dotyczy urządzeń pracujących w warunkach optymalnego połączenia z siecią i obejmuje zarówno czas użytkowania, jak i czas gotowości.

Rzeczywista wydajność baterii może być inna i zależy od wielu czynników, takich jak siła sygnału, konfiguracja sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i sposoby korzystania z telefonu. 4. Bateria musi być znacznie rozładowana.

szybkość ładowania maleje wraz z jego postępem. Na niektórych rynkach ładowarka jest sprzedawana osobno. Dane dotyczące czasu pracy baterii są przybliżone i zostały określone na podstawie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.