Menu

Myphone Classic Plus

Cechy produktu

  • Producent MyPhone 
  • System operacyjny dedykowany 
  • Przekątna wyświetlacza 2.4 "
  • Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx
  • Komunikacja Bluetooth 
  • Pojemność baterii 1100 mAh
  • Obsługa kart pamięci microSD tak 

Opis

Telefon myPhone Classic+ konwencjonalny design i ponadczasowa funkcjonalność myPhone Classic+ myPhone Classic+ to konwencjonalny, elegancki telefon o prostej, nieprzemijalnej funkcjonalności, który zaopatrzono w czytelny, barwny wyświetlacz o przekątnej 2.4”.

Lekko zaokrąglona tylna pokrywa wytworzona z wysokiej jakości , a także pokaźne, prostokątne klawisze funkcyjne wpływają na komfort codziennego używania. Telefon ma szereg przydatnych funkcjonalności: czytnik kart microSD do 32 GB, aparat fotograficzny 2.0 Mpx z doświetleniem LED, Bluetooth, latarkę, radio FM i odtwarzacz MP3.

Bateria o objętości 1100 mAh gwarantuje długi czas działania telefonu na jednym ładowaniu i choćby do 11 dni jego czuwania, a funkcja Dual SIM sprawi, iż nowy myPhone Classic+ idealnie spełni oczekiwania jako telefon służbowy.

Urządzenie obsługuje sieć 3G, która pozwoli na bezprzewodowe połączenie z internetem i swobodne oglądanie stron WWW. Klarowny wyświetlacz duży, barwny ekran o przekątnej 2.4” zapewni czytelny obraz i precyzyjne odwzorowanie barw, które wpłyną na widoczną udoskonalenie komfortu stosowania.

Dual SIM Funkcja Dual SIM, czyli możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie, sprawi, iż urządzenie będzie idealnym wyborem jako telefon służbowy i prywatny. Pojemna bateria Długa żywotność baterii na jednym ładowaniu i nawet do 11 dni czuwania urządzenia, możliwe jest dzięki pojemnej baterii 1100 mAh.

Czytnik kart microSC Pamięć wewnętrzną urządzenia z łatwością będzie można powiększyć o dodatkowe 32 GB, dzięki czytnikowi kart microSD. Utrzymaj kontakt z najbliższymi Telefon obsługuje sieć 3G, która pozwoli na bezprzewodowe połączenie z internetem i swobodne przeglądanie stron WWW - utrzymanie kontaktu z najbliższymi nigdy nie było tak proste.

Aparat 2.0 Mpx wbudowany aparat 2.0 Mpx pozwoli na wykonywanie i zapisywanie fotografii w Twoim telefonie. Uzupełniające funkcje Telefon zaopatrzono w szereg dodatkowych funkcji, które z całą pewnością uatrakcyjnią codziennie korzystanie.

Wśród nich m.in.: Bluetooth, radio FM i latarka. Dopełniającej rozrywki dostarczy także odtwarzacz plików MP3.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 4 opinie

+ Dodaj opinie
bitti - Wystawiona 3 lata temu
Klasyczny telefon, minimalistyczny design i dobra bateria
wong - Wystawiona 3 lata temu
Wygodny, prosty i elegancki telefon
sydeny - Wystawiona 3 lata temu
Elegancki klawiszowiec z długo trzymającym akumulatorem
digg - Wystawiona 2 lata temu
klasyka w najlepszym wydaniu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.