Menu

Myphone Rumba

Cechy produktu

  • Producent MyPhone 
  • System operacyjny dedykowany 
  • Przekątna wyświetlacza 2.4 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 
  • Wbudowany aparat cyfrowy 0.3 Mpx
  • Komunikacja Bluetooth 
  • Pojemność baterii 800 mAh
  • Obsługa kart pamięci microSD tak 
  • Liczba rdzeni

Opis

Telefon myPhone Rumba Kompaktowy i poręczny myPhone Rumba Rumba to telefon przyciągający uwagę dzięki klapce i kompaktowym wymiarom. Ma czytelne klawisze, wielki, barwny ekran LCD o przekątnej 2.4'', a także ikony notyfikacji, powiadamiające o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu, a także o aktualnym poziomie baterii.

Urządzenie wzbogaca aparat VGA, radio FM, latarka i Bluetooth. Towar zasila bateria o objętości 800 mAh, która zagwarantuje mu działanie w stanie czuwania nawet przez 7 dni. Oryginalny design i przydatne funkcje myPhone Rumba, powodują iż telefon wciąż jest na topie.

Szyk, fason i elegancja atrakcyjny design, kultowa klapka gwarantująca ochronę ekranu, kompaktowe wymiary – Rumbę można pokochać od pierwszego wejrzenia. Telefon obfity, barwny wyświetlacz LCD o przekątnej 2.4'' (240x320 px) i obszernych wymiarów klawisze wraz z dodatkowymi przyciskami, którym można przypisać numery do prędkiego wybierania.

Urządzenie jest wyekwipowane także w dodatkowy, nieduży ekran na obudowie, wyświetlający ikony notyfikacji oznajmiające o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu, a także o aktualnym poziomie baterii.

Dzięki nim będziesz wiedzieć o najważniejszych sprawach bez otwierania telefonu. Przystępna obsługa wygodną obsługę telefonu Rumba zapewniają nie tylko czytelny wyświetlacz główny i pokaźne, użyteczne klawisze. Komfort używania też sama klapka, dzięki której możliwe jestodbieranie i kończenie połączeń telefonicznych poprzez jej otwarcie/zamknięcie.

Z kolei dzięki funkcji fotokontakty, do klawiszy 1–8, można przypisać numer telefonu do osoby z książki adresowej i wzbogacić kontakt o jej zdjęcie. Nawiązanie połączenia odbywa się poprzez naciśnięcie trafnego klawisza, którego numer widnieje w menu przy zdjęciu danej osoby.

Przydatne funkcje Rumba myPhone posiada aparat VGA, dzięki któremu prosto uwiecznimy ulubione momenty i treści warte zapamiętania. Dodatkowo, telefon zaopatrzony jest w sporo przydatnych funkcji, takich jak: Bluetooth, latarka, radio FM, zegar, kalendarz, alarm, kalkulator i przycisk SOS!

zastosowany czytnik kart microSD zezwala na poszerzenie pamięci telefonu o dopełniające 32 GB. Długi czas rozmów Dzięki litowo-jonowej baterii o mocy 800 mAh, czas czuwania Rumby wynosi choćby 7 dni. Ponadto, telefon można ładować na 2 sposoby: za pomocą ładowarki podłączonej do sieci, bądź poprzez umieszczenie telefonu w bazie ładującej.

Dzięki drugiemu rozwiązaniu nie trzeba przejmować się kablami, ponieważ proces ładowania urządzenia ogranicza się wyłącznie do odłożenia telefonu do stacji. Obsługa sieci GSM Rumba obsługuje sieci GSM 900/1800 MHz.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
zaksa - Wystawiona 3 lata temu
Najwygodniejszy telefon na świecie :D intuicyjna klapka, prosta obsługa i dobrze trzymająca bateria, i do tego świetnie wygląda

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.