Menu

Myphone Tango

Cechy produktu

  • Producent MyPhone 
  • Wbudowany aparat cyfrowy 2 Mpx

Opis

myPhone Tango to nieszablonowy klasyk z kultową klapką i dwoma wielkimi wyświetlaczami, dzięki którym odkryjesz na nowo to co znajome. Model dostępny w obudowie o odcieniu wiecznie lubianej czerni jest zaopatrzony w aparat 2.0 Mpx, dual SIM, a także dostęp do sieci 3G.Korzyści: Dwa znaczne ekrany - myPhone Tango dla Twojej wygody został wyposażony w dwa niezależne wyświetlacze. Główny, kolorowy wyświetlacz 2,4’ zapewnia krystaliczny i znaczny obraz. Drugi 1.77’’ dostarcza najważniejszych informacji o nieodebranych połączeniach, sms-ach czy godzinie, bez konieczności otwierania klapki. Aparat pod ręką - wbudowany aparat 2.0 Mpx pozwoli Ci wykonywać i zapisywać fotografie w telefonie. Teraz uwiecznisz wszystko to, co chcesz. Prostota obsługi - Telefon jest komfortowy i przychylny. Obfite przyciski, opcję ustawienia fotokontaktów - co sprawia, że wybieranie numeru do ulubionych osób jest stanowczo proste i przyjemne. W dodatku ma tryb głośnomówiący, a także wibracje Dostęp do internetu 3G - myPhone Tango z dostępem do sieci 3G pozwala na bezprzewodowe łączenie się z Internetem. Teraz możesz korzystać z ulubionych dynamiczności w sieci i poczty elektronicznej oraz odtwarzać filmy, a także wysyłać i odbierać MMSy. Pokaźna, wymienna bateria - Długie funkcjonowanie telefonu na jednym cyklu ładowania gwarantuje litowo-jonowa bateria o objętości 900 mAh. Akumulator jest wyjmowany dzięki temu można go w razie zapotrzebowania wymienić. Bluetooth - myPhone Tango można zespolić z innymi urządzeniami, z łatwością transferować informacje: fotografie, muzykę i inne pliki. Przycisk funkcyjny SOS - Funkcja SOS pozwala na nawiązanie połączenia lub wysłanie wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru - wyłącznie jednego kliknięcia. Bądź bezpieczny. Dual SIM - myPhone Tango zezwala na korzystanie z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie. MicroSD - ma niezależny slot dla karty pamięci microSD do 32GB, na której przechowasz dodatkowe dane. Dopełniające funkcje - Telefon niemało dodatkowych, {pomocn|przydatn)ych narzędzi m.in.: radio FM, odtwarzacz mp3, budzik i kalendarz

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.