Manu

Nokia 101

Cechy produktu

  • Rodzaj telefonu klasyczny 
  • Przekątna wyświetlacza 1.8 "
  • System operacyjny dedykowany 
  • Komunikacja 3G, IrDa 
  • Funkcje terminarz, radio FM, odtwarzacz MP3, dual SIM 
  • Czas czuwania 600 h
  • Pojemność baterii 800 mAh
  • Producent Nokia 
  • Obsługa kart pamięci microSD tak 
  • Rodzaj baterii Li-Ion 

Opis

Nokia 101 jest ciekawym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i oferującym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten model. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Wymiary 110 x 45 x 15, niewielka waga oraz staranne wykończenie decydują o tym, że wygodnie leży on w dłoni i jest poręczny. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha urządzeń, z którymi spędzamy długie godziny w ciągu dnia.

Parametry i funkcje

Dzięki funkcji dual SIM możesz korzystać z dwóch kart SIM w jednym telefonie, w tym samym czasie. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 1.8 cala. Ekran posiada rozdzielczość 160 x 128 pix., co sprawia, że obraz jest jeszcze dokładniejszy. Czytelny ekran zapewnia Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Telefon pracuje na platformie dedykowany, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. Możesz jeszcze powiększyć ilość dostępnego miejsca, montując kartę microSD. Z pomocą technologii 3G będziesz w stanie sprawdzić każdą nurtującą Cię rzecz, każdy rozkład jazdy, godzinę seansu kinowego i wiele więcej. Dzięki modułowi WiFi możesz oszczędzić na pakiecie danych, korzystając ze swobodnego dostępu do sieci, tam, gdzie to tylko możliwe. Bateria ma aż 800 mAh pojemności. Jest ona wydajna oraz oszczędna i pozwala na długie godziny korzystania z urządzenia. Zastosowano tu baterię Li-Ion. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 600 h. Z tym telefonem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi audio. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W zalewie marek i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może takim urządzeniem jest Nokia 101. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie