Menu

Nokia 3.2

Cechy produktu

 • Producent Nokia 
 • System operacyjny Android 
 • Czujniki akcelerometr 
 • Komunikacja WiFi, Bluetooth, LTE, 3G 
 • Funkcje GPS, odtwarzacz MP3 
 • Liczba rdzeni

Opis

Nie tylko wielki, lecz i sprytny.

 • Wszystkie ulubione materiały możesz oglądać na ekranie wytworzonym do przesyłania strumieniowego, który dopasowuje się do warunków panujących w otoczeniu — wewnątrz i na zewnątrz budynków. Aparaty zaprojektowaliśmy do pracy w każdym oświetleniu, więc korzystaj z nich bez ograniczeń czasowych, zapisując uwiecznione chwile w pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej. Funkcja odblokowywania biometrycznego przy użyciu twarzy umożliwi Ci bezpieczne przechowywanie wszelkich tworzyw.

Energia na każdy dzień

 • Na weekend możesz zostawić ładowarkę w domu. Bateria smartfona Nokia 3.2 działa nawet przez 2 dni po jednym naładowaniu. To w dużej mierze zasługa nienaturalnej inteligencji, która dzięki poznawaniu Twojego sposobu korzystania z telefonu ogranicza zużycie energii przez aplikacje i wyraźnie wydłuża żywotność baterii.

Pomoc w domu albo poza nim — za jednym dotknięciem

 • Przycisk usługi Google Assistant to nieoceniona pomoc w dynamicznym trybie życia. Umożliwia zadawanie pytań, wyświetlanie harmonogramu, a nawet przyciemnianie światła. Co więcej, im częściej korzystasz z asystenta, tym lepiej Cię on poznaje. Dzięki temu możesz bardziej radować się życiem, spędzając mniej czasu z telefonem.

Po prostu coraz lepiej

 • Nokia 3.2 udostępnia czyste środowisko Android dzięki platformie Android One działającej w systemie Android 9 Pie. Bez zbędnych elementów, bez oprogramowania innych firm, a do tego bezpłatne comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń, które — co zaskakujące — nie spowalniają telefonu.

Nokia 3.2

 • zobacz więcej na dużym ekranie HD+ o przekątnej 6,26 cala i zrób więcej dzięki baterii o żywotności sięgającej 2 dni. Tak, dwóch dni. Za pomocą aparatów o rozdzielczości 13 Mpix i 5 Mpix, świetnie spisujących się w słabym oświetleniu, uwiecznisz każdą ważną chwilę, a przy użyciu prędkiej identyfikacji twarzy w mig odblokujesz telefon. Dzięki usłudze Google Assistant spokojnie zapanujesz nad każdym dniem, a wszystko to w systemie Android 9 Pie z gratisowymi aktualizacjami zabezpieczeń, które nie spowalniają telefonu, lecz stale polepszają jego działanie.

komplet posiada:
Nokia 3.2
Ładowarka 5V 2A
kabel USB
prędki przewodnik
Slot na karty SIM

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.