Menu

Samsung Galaxy A42

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pamięć wbudowana 128 GB
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Pojemność baterii 5000 mAh

Opis

Samsung Galaxy A42 5G Łączność 5G, wyższa prędkość i mniejsze opóźnienia 5G to płynna łączność i istotnie krótsze czasy przesyłania informacji. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. Progresywny wyświetlacz i unikatowy design 6,6-calowy wyświetlacz dla wciągających kinowych wrażeń i wygląd, który Cię wyróżni. 4 znakomite aparaty dla olśniewających fotografii Fantastyczne zdjęcia i wspaniałe filmy w każdych okolicznościach. Pojemna bateria na cały dzień rozrywki pokaźna objętość 5000 mAh i szybkie ładowanie. Szybkie działanie z solidnym procesorem zezwala na skuteczniejszą pracę smartfona, by robić lepsze fotografie i grać bez opóźnień. Bezpieczeństwo Twoich informacji Twoje pliki broni czytnik ekranowy linii papilarnych, a także technologia rozpoznawania twarzy. 5G - NAJSZYBSZY PRZESYŁ danych Samsung Galaxy A42 5G jest gotowy natransfer informacji nowej generacji*. Smartfon jest gotowy na streaming filmów, granie i pobieranie plików z prędkością, jakiej do tej pory nie doświadczyłeś**. Hiperszybkie pobieranie Niezależnie czy jesteś w domu, czy wracasz z pracy, możesz pobrać cały sezon ulubionego serialu w zaledwie kilka chwil. Gry i sport Oglądaj na żywo rozgrywki sportowe w wysokiej jakości, a poczujesz się, jakbyś był ich uczestnikiem. Za każdym razem w kontakcie Prowadź komfortowo videorozmowy ze współpracownikami, znajomymi albo rodziną. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce.** Rzeczywiste prędkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych. PATRZ I PODZIWIAJ Smartfon otrzymał 6,6-calowy wyświetlacz Infinity-U wytwarzany w technice Super AMOLED. Ma jedynie nieduże wycięcie na przedni aparat, żeby nie zakłócać Ci oglądania filmów, grania czy pracy. Kinowy wyświetlacz pozwoli Ci podziwiać niezwykłe różnorodność kolorów i wyraziste kadry. Dopracowany design urządzenia przyciąga spojrzenia. Obudowa dostępna jest w trzech kolorach: szarym, czarnym i białym. Wszystkie mają oryginalne wzory, a także lśniące wykończenie. ŚwietnE APARATY Galaxy A42 5G został wyposażony w wielofunkcyjny poczwórny aparat. Możesz nim robić nadzwyczajne zdjęcia i kręcić filmy w każdej sytuacji. Uwieczniaj ciekawe chwile i dziel się nimi w mediach społecznościowych ze znajomymi. Więcej obiektywów pozwoli Ci na większą kreatywność! Obiektyw główny Główny aparat 48 MP z jasną przysłoną F1,8 pozwala robić wyraźne fotografie w dzień i w nocy. Możesz nagrywać nim szczegółowe filmy 4K, które można potem kadrować i przycinać niemal bez utraty jakości. Obiektyw makro Aparat makro 5 MP rejestruje szczegółowo obiekty z bliska.Jeśli chcesz uchwycić na zdjęciach małe przedmioty albo przyrodę, to warto użyć tego aparatu. Obiektyw głębi Skup się tylko na tym, na czym chcesz dzięki czterem dostosowywanym efektom Live Focus. Użyj aparatu głębi, a następnie wejdź do Galerii i rozmyj tło na zdjęciu, dos...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.