Menu

Samsung Galaxy A52

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • System operacyjny Android 
  • Pamięć wbudowana 128 GB
  • Pamięć RAM 6 GB
  • Komunikacja WiFi 
  • Funkcje odtwarzacz MP3 
  • Pojemność baterii 4500 mAh

Opis

Smartfon Samsung Galaxy A52 5G SM-A526BLVDEUE 6GB + 128GB Fioletowy Poznaj Galaxy A52 5G Łączność 5G. Gotowość na transfer informacji najnowszej generacji*Awesome aparat. Innowacyjny system czterech obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami.

Awesome bateria. Długie godziny pracy dzięki baterii o objętości 4500 mAh i wsparciu szybkiego ładowania 25 W**. Awesome ekran. Wyśmienity obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o wysokim odświeżaniu 120 Hz.

Awesome pamięć. Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu).Wodoodporność. Smartfon jest zgodny z normą IP67, co czyni go bardziej opornym na wodę i kurz***. Designerski wygląd.

postępowy design z drobnymi ramkami oraz zaokrąglonymi krawędziami upraszczającymi trzymanie smartfona. Przedni aparat do selfie. Wysokiej jakości fotografie w rozdzielczości 32 MP, które można w prosty sposób edytować i upiększać.

Game Booster i aplikacje Google. Optymalizuje ustawienia w trakcie grania, byś mógł w pełni oddać się wciągającej rozgrywce. Na Galaxy A52 5G SM-A526BLVDEUE możesz komfortowo korzystać z najpopularniejszych aplikacji Google.

* Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. ** Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowanych baterii i wielu innych czynników.

***Galaxy A52 posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się stosowania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem.

w przypadku zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne wykorzystanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu albo prysznica, może uszkodzić urządzenie.

5G - najszybszy przesył informacji Samsung Galaxy A52 5G SM-A526BLVDEUE jest gotowy na najszybszy kanon transferu danych*. Pozwala jednoczyć ze sobą urządzenia w sposób wyjątkowo szybki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej niż do tej pory**.Hiperszybkie pobieranie.

Sieć 5G będzie na tyle szybka, iż będziecie mogli cieszyć się niezwykłą prędkością transferu, niezależnie czy jesteś w domu, czy poza nim. Gry i sport. Będziecie mogli poznać niesamowitych wrażeń w trakcie grania, choćby w przypadku bogatych w grafikę gier AR i VR, zanurzając się w wirtualnej rzeczywistości.za każdym razem w kontakcie.

Sieć 5G umożliwi Ci prowadzenie wysokiej jakości rozmów , a także połączenie swego domu, biura i samochodu w jedną sieć. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce.

** Rzeczywiste szybkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych. Progresywne możliwości aparatu Ciesz się zróżnicowanymi zdjęciami w wysokiej jakości dzięki Galaxy A52 5...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.