Menu

Samsung Galaxy A80

Cechy produktu

 • Producent Samsung 
 • System operacyjny Android 
 • Przekątna wyświetlacza 6.7 "
 • Rozdzielczość wyświetlacza 2400 x 1080 
 • Rodzaj telefonu z ekranem dotykowym 
 • Pamięć wbudowana 128 GB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • Komunikacja WiFi 
 • Funkcje dual SIM, odtwarzacz MP3 
 • Pojemność baterii 3700 mAh
 • Liczba rdzeni

Opis

WYBRANE atrybuty ekran DESIGN APARATY Bateria i ładowanie BEZPIECZEŃSTWO wydajnOŚĆ PORÓWNAJ MODELE produkowanY DO ŻYCIA LIVE znaczny ekran 6,7" New Infinity Display, sAMOLED, żywe nasycone kolory, wysoki kontrast Pozbawiony ramek ekran wypełnia cały przedni panel smartfona, proponując lepsze doznania wizualne 3 obrotowe aparaty dzięki czemu, wszystkie fotografie, także selfie, wyglądają profesjonalnie Superszybkie ładowanie 25W błyskawicznie uzupełnisz zapas energii w swym smartfonie Bezpieczeństwo informacji Czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem wygodna praca Wysoka sprawność oraz więcej miejsca na ulubione zdjęcia i filmy BEZRAMKOWY wyświetlacz Pierwszy taki wyświetlacz wyświetlacz wypełnia cały przód smartfona, oferując jeszcze większe wrażenia.

Oglądaj na żywo filmiki przesyłane poprzez znajomych, ulubione seriale czy idealne zdjęcia na wciągającym, pozbawionym ramek ekranie. Duży ekran ma przekątną 6,7 cala i współczynnik proporcji ekranu do frontu urządzenia wynoszący aż 93,8%.

Jest stworzony w technologii Super AMOLED, co gwarantuje ładnie nasycone kolory, prawidłowy kontrast i duże kąty widzenia. PREMIUM DESIGN Stylowy, tak jak Ty Galaxy A80 wygląda fantastycznie. Prosta, innowacyjna bryła została pozbawiona ramek, a czujniki umieszczono pod wyświetlaczem.

Smartfon ma metalową obudowę oraz ekran o zaokrąglonych krawędziach 3D. Jest przystępny w trzech wyjątkowych kolorach: Ghost White, Angel Gold i Phantom Black. ProgresywnY, OBROTOWY APARAT zawsze rewelacyjne zdjęcia Galaxy A80 został wyekwipowany w unikalny mechanizm aparatu fotograficznego.

Gdy wybierasz tryb selfie w aplikacji aparatu, 3 aparaty z tyłu smartfona samoczynnie wysuwają się i obracają. Oznacza to,teraz robiąc zarówno fotografie, jak i selfie masz do dyspozycji trzy wspaniałe obiektywy.

OBIEKTYW ULTRASZEROKOKĄTNY oszałamiające panoramiczne ujęcia Ultraszerokokątny obiektyw oferuje pole widzenia obejmujące aż 123°, czyli obejmuje pole widzenia człowieka. Na każdej fotografii uchwycisz więcej.

W jednym kadrze zmieszczą się nawet rozległe krajobrazy. W dodatku, znaczny kąt widzenia 78° jestdostępny w trybie filmowania. W jednym kadrze Używając obiektywu 123°, który obejmuje bardzo pokaźny kąt widzenia, uchwycisz fantastyczne panoramiczne widoki, a także zrobisz grupowe selfie, na którym zmieszczą się wszyscy Twoi znajomi.

Tryb filmowania w trakcie filmowania, szerokokątny obiektyw pozwala uzyskać kąt widzenia 78°. Obszerny kadr ułatwia śledzenie choćby prędkiej akcji w szerszej perspektywie, dzięki temu obraz nabiera realnej jakości.

GŁÓWNY OBIEKTYW O unikatowEJ ROZDZIELCZOŚCI 48 MP Profesjonalnie wyglądające fotografie Obiektyw o wysokiej rozdzielczości pozwoli Ci uchwycić niezwykle wyraźne obrazy, bogate w detale, równocześnie w dzień, jak i w nocy.

Dzięki obrotowej konstrukcji wykorzystasz go do robienia fotografii i selfie. Wszystkie Twoje fotki będą teraz w najwyższej jakości. OBIEKTYW GŁĘBI 3D Ostre albo rozmyte tło także w filmach Nagrywaj filmy z funkcją Live Focus*.

Wybierz, czy chceszvideo miało obszerniejszą lub mniejszą głębię ostrości. W prosty sposób stworzysz poczucie dystansu na ekranie i nadasz filmom kinowego charakteru. Na dodatek, wykorzystaj obiektyw głębi do mierzenia** odległości, długości czy głębokości obiektów znajdujących się w polu widzenia kamery.

* Funkcja Live Focus Video jest dostępna w trybie video. ** Pomiar AR jest obsługiwany w aplikacji Quick Messure. Precyzyjność pomiaru AR może się różnić w zależności od warunków fotografowania i obiektów.

FUNKCJA automatycznEGO DOBORU SCEN Inteligentna funkcja optymalizacji obrazu Aparat Galaxy A80 automatycznie analizuje* fotografowaną scenę i dla 30 z nich dobiera optymalne ustawienia**: nasycenie odcieni, balans bieli, jasność i kontrast.

Rozpoznaje także, gdy chcesz zrobić panoramiczne ujęcie i zasugeruje wykorzystanie ultraszerokokątnego obiektywu.*** * Aparat rozpoznaje jednorazowo jedną scenę. Gdy nakierujesz kamerę na fotografowany obiekt, ikonka Optymalizacji scenerii pojawi się na ekranie podglądu.

** precyzyjność Optymalizacji scenerii może się różnić w zależności od warunków fotografowania, takich jak liczba fotografowanych obiektów, brak ostrości albo ruchomy obiekt. *** Przedstawione fotografie są przykładowe i mają charakter wyłącznie poglądowy.

DŁUGO DZIAŁAJĄCA BATERIA Korzystaj ze smartfona i nie martw się, że zabraknie mu energii. Smartfon ma baterię o pojemności3700 mAh* i ulepszone zarządzanie zasilaniem. Samoczynnie optymalizuje zużycie baterii na podstawie sposobu w jaki korzystasz z telefonu i użytkowanych aplikacji.

* Faktyczna żywotność baterii zależy od otoczenia sieciowego, użytkowanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń telefonicznych i wysyłanych wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Superszybkie ładowanie Smartfon wspiera superszybkieładowanie 25W.

Nie musisz długo czekać, aby Twój smartfon odzyskał zapas energii. W dodatku, już niedługie doładowanie, zapewni mu dopełniające godziny pracy. BEZPIECZEŃSTWO informacji Twoje informacje,

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.