Moje konto  ▾

Samsung Galaxy Core Duos GT-i8262

Producent SamsungSystem operacyjny AndroidPrzekątna wyświetlacza 4.3"Rodzaj telefonu z ekranem dotykowymPojemność baterii 1800 mAhPamięć wbudowana 4 GBPamięć RAM 1 GB WIĘCEJ INFORMACJI ↓

5 ofert z 2 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
System operacyjnyAndroid
Przekątna wyświetlacza4.3 "
Rodzaj telefonuz ekranem dotykowym
Pojemność baterii1800 mAh
Pamięć wbudowana4 GB
Pamięć RAM1 GB

Wyprodukowany przez firmę Samsung telefon Galaxy Core Duos GT-i8262 gwarantuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz sprawne i przyjemne operowanie. Poznaj to wielozadaniowe urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wyświetlacz

'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich najważniejszych zakresów łączności. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na GB pamięci. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Platforma Android, w oparciu o który pracuje Samsung Galaxy Core Duos GT-i8262, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. Pamięć RAM wynosi w tym modelu GB.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości model dostępny dla Ciebie!

Komunikacja

Nie trać kontaktu z bliskimi i przyjaciółmi – Samsung Galaxy Core Duos GT-i8262 Ci w tym pomoże! Korzystając z tego telefonu swobodnie zadzwonisz i wyślesz wiadomość. Urządzenie pomieści wszystkie Twoje najważniejsze kontakty, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi Ci osobami.

Multimedia

Rozrywki dostarcza Ci odtwarzacz multimediów, który z łatwością radzi sobie z najczęściej spotykanymi typami plików z muzyką. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Zawartość zestawu

Oprócz urządzenia, w opakowaniu znajdują się wygodne słuchawki oraz przewód do przesyłu danych, zasilacz USB i dokumentacja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.